تاریخ خبر:بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ شماره خبر:26299

به گزارش دنانیوز:
کنایه امام جمعه مارگون به استاندار

امام جمعه مارگون اذعان کرد: مسولان ازخدمت به مردم انقلابی نترسند؛ همین زاغه نشینان و حاشیه نشینان و محرومان بودندکه انقلاب رابه اوج پیروزی رساندند

به گزارش دنانیوز، حجت الاسلام رحم الله خواجه پور در جلسه ای که به مناسبت ایام الله دهه فجر سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، این ایام  را تبریک گفت و اذعان کرد: سفر استاندار به زیلایی را تحسین می کنم و باید در خدمت به مردم زیلایی و سیلاب کلوار زودتر از همه ی بخش ها و شهرستانها حضور پیدا می کرد و در متن مشکلات آنها قرارمی گرفت.

خواجه پور گفت: فکر کنم اقای استاندار خوب است بداند که محرومیت بخش مارگون منحصر به زیلایی و سیلاب کلوار نیست بلکه روستاههای همجوار دیگر و بخصوص مرکز بخش هم مشکلاتی وجوددارد که بایدباحضورفیزیکی در متن این مشکلات قرار بگیرد۰

وی افزود: در ضعف مدیران ارشد استان و شهرستان همین بس که از سال ۹۴ تاکنون مسولان برای رفع مشکلات در این شهر حضور پیدا نکردند و چاره ای نیاندیشیدند و گرنه ماشاهد پروژه های ناقصی همچون مصلی امام رضا (ع) و دانشگاه پیام نور و… نبودیم و این بسی جای تاسف برای مسولان استانی و شهرستانی است.

امام جمعه مارگون در ادامه گفت :وعده های پوچ و توخالی برخی از مسولان پاسخ مردم ولایتمدار و انقلابی مارگون نیست.

خواجه پور اضافه کرد: وعده های پوچ و توخالی برخی از مسولان ارشد در دیدار با ائمه جمعه استان، برای ائمه جمعه به خوبی محرز شد.

وی گفت مسولان باید بدانند که روز قیامت ازعنوان پست ومقام سوال نمی کنند بلکه از عملکرد ما مسئولین در آن پست و مقام سوال خواهند کرد.

امام جمعه مارگون از مسئولان بویژه استاندار خواست تا به همراه معاونین و مدیران کل در سفربه شهر مارگون تسریع و درصدد رفع مشکلات شهر ولایتمدار مارگون باشد.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات