تاریخ خبر:بهمن ۱۵, ۱۳۹۶ شماره خبر:26206

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
رشد ۹٫۲ درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در جاده های استان

مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد از ۱۵۳ فوتی و ۴۳۵۶مصدوم در تصادفات ۱۰ ماه امسال خبرداد

به گزارش دنانیوز و به نقل از ایسنا، کامروز امینی افزود: در ۱۰ ماهه امسال تعداد ۱۵۳نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند از این تعداد ۳۶نفر زن و ۱۱۷مرد بوده اند.

وی اظهارکرد: این آمار در مدت مشابه سال گذشته تعداد ۱۴۰ نفر بوده است که به میزان ۹.۲درصد رشد داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از ۱۵۳ نفر فوتی سوانح رانندگی ۱۰ ماهه امسال تعداد ۱۰۹ نفر در مسیر های برون شهری،۲۷نفر در مسیرهای درون شهری و ۱۷ نفر در مسیرهای روستایی تصادف کرده اند.

امینی تصریح کرد: تعداد ۹۵مورد جواز دفن فوت ناشی از تصادف در اداره پزشکی قانونی شهرستان بویراحمد، ۲۹مورد در اداره پزشکی قانونی شهرستان گچساران، ۲۷ مورد در اداره پزشکی قانونی شهرستان کهگیلویه و دو مورد در اداره پزشکی قانونی شهرستان بهمئی صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین آمار مصدومین ناشی از تصادفات در ۱۰ ماهه سال جاری ۴۳۵۶نفر بوده است که از این تعداد ۳۱۷۰نفر مرد و ۱۱۸۶نفر زن بوده اند.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۳۷۶۲نفر بوده است که ۱۵.۷درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات