تاریخ خبر:بهمن ۱۴, ۱۳۹۶ شماره خبر:26200

فرماندار دنا مطرح کرد:
کلنگ زنی بیمارستان سی سخت و پاتاوه

بهشتی فرماندار دنا گفت: آروزی دیرینه دنانشینان (کلنگ زنی بیمارستان های سی سخت و پاتاوه ) برآورده شد

به گزارش دنانیوز و به نقل از روابط عمومی بهشتی فرمانداردنا گفت: بر این باوریم که آنچه حق مردم هست باید به آنها برگردانده شود
بهشتی با اشاره به فعالیت‎های عمرانی انجام شده در شهرستان دنا گفت: این خدمات را از برکات این نظام و   و دولت برشمرد و گفت ، کارهای بسیار مطلوبی تاکنون  برای خدمت رسانی انجام گرفته که اینگونه در بخشهای قابل قبول نیست و باید با تلاش بیشتر در رفع و موانع آن تلاش گردد.
نماینده عالی دولت  در دنا در ادامه اظهار داشت : یکی از خواسته های اصلی عموم مردم شهرستان ایجاد زیرساخت های بهداشتی احداث بیمارستان بوده که الحمدالله به حول و قوه الهی با تلاشهای و پیگیریهای شبانه روزی خدمتگزاران نظام به نتیجه نشست و در روزهای آینده همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با شروع به کار دولت دوازدهم  دراستان  با مدیریت دکتر احمدی استاندار وتیم عمرانی اقتصادی عملیات کلنگ زنی بیمارستاهای شهرستان در شهر سی سخت و پاتاوه کلنگ زنی خواهد شد.
فرماندار دنا در ادامه خاطر نشان کرد و گفت:این کلنگ زنی که یکی از آرزوهاتی دیرینه مردم بوده با پیگیریهای مسئولین در راس همه جناب دکتر  احمدی ،حاج زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان،شهرستان به نتیجه رسید و  مردم از خدمات بهداشت و درمان بهره مند خواهند شد.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات