تاریخ خبر:بهمن ۱۰, ۱۳۹۶ شماره خبر:26186

به گزارش دنانیوز:
مسببان استخدام های فله ای را به مردم معرفی کنید/بیانیه شورای مرکزی جریان عدالتخواه خطاب به دستگاه قضا استان

باتوجه به اعلام صریح استاندار محترم مبنی بر استخدام فله ای و بی ضابطه در استان، ضمن معرفی مسئولین و مسببان این تبعیض ناروا به مردم، در صورت انجام اقدامات قانونی، ساختاری و فرهنگی در جهت عدم بروز مجدد این حرکت ناعادلانه، گزارش لازم را به مردم ارائه دهند

اختصاصی دنانیوز// به گزارش دنانیوز، مدت هاست که موضوع استخدام های فله ای و بی ضابطه در برخی ادارات دولتی استان در سطح رسانه های بومی مطرح است و مورد اعتراض مردم قرار گرفته است. شورای مرکزی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای استیفای حقوق مردم در این موضوع مهم، بیانیه ای خطاب به ریاست دادگستری و دادستان کل استان منتشر کرده است که در بخشی از این بیانیه آمده است: «باتوجه به اعلام صریح استاندار محترم مبنی بر استخدام فله ای و بی ضابطه در استان، ضمن معرفی مسئولین و مسببان این تبعیض ناروا به مردم، در صورت انجام اقدامات قانونی، ساختاری و فرهنگی در جهت عدم بروز مجدد این حرکت ناعادلانه، گزارش لازم را به مردم ارائه دهند.»

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«شفافیت معنایش این است که مسئول در جمهورى اسلامى عملکرد خودش را به طور واضح در اختیار مردم قرار بدهد؛ این معناى شفافیت است، باید همه کار را بکنند.

همیشه این ملت نیاز دارد به این که مسؤولان او پاسخگوی مسؤولیتهای بزرگ خودشان در مقابل ملت باشند و روح پرسشگری در مردم وجود داشته باشد.»
استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد
ریاست محترم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد
دادستان عمومی محترم استان کهگیلویه و بویراحمد

با سلام و آرزوی توفیق خدمتگزاری برای آنجنابان در استان محروم کهگیلویه و بویراحمد
مردم عزیز استان، نخبگان و رسانه ها منتظرند:
باتوجه به اعلام صریح استاندار محترم مبنی بر استخدام فله ای و بی ضابطه در استان، ضمن معرفی مسئولین و مسببان این تبعیض ناروا به مردم، در صورت انجام اقدامات قانونی، ساختاری و فرهنگی در جهت عدم بروز مجدد این حرکت ناعادلانه، گزارش لازم را به مردم ارائه دهند.
ریاست محترم دادگستری استان که قاطعانه در چند سال اخیر از شناسایی و پیگیری برخورد با مسئولان خاطی و مدیران متخلف خبر داده بودند، گزارشی از اقدامات احتمالی انجام شده را به مردم استان ارائه دهند و در صورت انجام تمهیدات قانونی، ساختاری و فرهنگی برای ممانعت از استمرار چنین رویه ای در استان، اطلاع رسانی جامعی را به سمع و نظر مردم عزیز استان برسانند.
از دادستان محترم عمومی استان که در حقیقت مسئول استیفای حقوق و حافظ منافع عمومی مردم است انتظار می رود به عنوان مدعی العموم حضور پررنگتری در چنین مواردی داشته باشند و شأن و رسالت اصلی دادستانی را مورد توجه قرار دهند و داد ملت را با قاطعیت بستانند و حقوق مغفولشان را مطالبه کنند

مردم منتظرند.
به امید ظهور عدالت گستر گیتی
شورای مرکزی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات