تاریخ خبر:بهمن ۸, ۱۳۹۶ شماره خبر:26167

دبیر رسیدگی به قانون مناقصات عنوان کرد:
برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به قانون مناقصات بی توجهی می کنند!

مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مناقصات پروژه‎‌های عمرانی در استان شفاف نیست، گفت: تاکنون نتوانسته‌ایم به وظیفه خود خوب عمل کنیم

به گزارش دنانیوز و به نقل از تسنیم از یاسوج، سید حسین کاظمی در نشست فعالان بخش اقتصادی با مدیران دستگاه‌های اجرایی عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به قانون مناقصات بی توجهی کرده و هرکدام نیز تفسیر خاص خود را دارد.

وی با بیان اینکه با وجود نواقص در دستگاه‌های اجرایی ولی برخی پیمانکاران نیز وجدان کاری ندارند، عنوان کرد: قانون خوب بوده ولی برخی مجریان در دستگاه‌های اجرایی به قانون بی توجهی کرده تا حدی که هم اکنون جو جامعه خراب شده است.

کاظمی خواستار رعایت قانون مناقصات حداقل به طور نسبی توسط مدیران شد و افزود: در صورت عمل و اجرای قانون دیگر شاهد حرف و حدیث‌های کنونی در زمینه واگذاری و اجرای پروژه‌های عمرانی نبودیم.

دبیر رسیدگی به قانون مناقصات در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه بودجه پروژه‌های عمرانی ادامه داد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی بدون تصمیم شورای برنامه ریزی استانی و شهرستانی حق ندارد ریالی به پروژه‌ای تخصیص دهد.

کاظمی ابراز کرد: در صورت عمل به قانون و تصمیم گیری قاطع در شورای برنامه ریزی برای اختصاص اعتبار به پروژه‌های عمرانی دیگر شاهد حرف و حدیت‌ها مبنی بر توزیع اعتبارات سیاسی و سلیقه‌ای نیستیم.

وی با تاکید بر اینکه ترک تشریفات برخی پروژه‌ها مورد تایید نبوده و باید مدیریت شود، عنوان کرد: در زمینه معارضات دولتی برخی پروژه‌های عمرانی از جمله منابع طبیعی و محیط زیست نیز تابع قوانین خود بوده که سعی می‌کنیم خللی در اجرا بوجود نیاید.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات