تاریخ خبر:دی ۱۶, ۱۳۹۶ شماره خبر:26120

اعضای هیات دولت مردم از بازی اصول و اصلاحتان خسته اند!

اعتراضات بحقی که بواسطه عده ای تبدیل به خوراک برای بیگانگان شد، فراموش نکنید. اعتراضات اخیر این مردم، زخم کهنه ای بود که سر باز کرد، بفکر ملت باشید و نگذارید انقلابی که پرچمش با افتادن جوانان زیادی بالا رفت بواسطه عده ای بیگانه با نظام و به بهانه اعتراضات اقتصادی پایین کشیده شود

*مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست، می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

اعضای محترم هیات دولت، مسئولین جمهوری اسلامی و آقازاده ها، مردم از بازی اصول و اصلاحتان خسته اند!

اتفاقات روزهای گذشته که در پی اعتراض مردم نسبت به وضعیت معیشت خود و شرایط حاد اقتصادی در کشور صورت گرفت، با دخالت عده ای از افراد مغرض نتیجه عکس داد! آمریکا که بدنبال عذر و بهانه ای بود تا جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد، با وجود شعارهای ساختار شکنانه ای که عده ای منافق، در تجمع اعتراضیِ اقتصادی و معیشتی مردم، سر دادند آنان را ترغیب به تشدید تحریم های اقتصادی کرد! حال که فتنه خاتمه پیدا کرد و این بار نیز نقشه های سلطنت طلبان نقش بر آب شد، به نَفس اعتراضات مردم و مشکلاتشان توجه کنیم. شاید خنده دار باشد اعتراض مردم به صرف گران شدن “تخم مرغ”، ولی ریز که بنگریم اشکمان در می آید!
یقین دارم که اگر مواد اولیه تولید “فلافل”و در پی آن ساندویچ این غذای پر طرفدار افزایش قیمت تصاعدی بسان تخم مرغ داشته باشد، اعتراضاتی را  به مراتب گسترده تر بدنبال خواهد داشت.

مرفهی که سفره ناهارش از صبحانه رنگین تر و شامش از ناهار پر رنگ و لعاب تر باشد، به یقین حال کسانی را که طعامشان در تمام طول روز “تخم مرغ”است و فقط شکل طبخش را متفاوت می کنند را نمی فهمید! رئیس جمهور، وزیر و نماینده مجلسی که ساکن نیاوران، فرمانیه، تجریش، ولنجک و لواسان باشد و صبحانه عسل دماوند میل کند و گردوی تویسرکان، پنیر لیقوان تبریز و مربای انجیر و توت فرنگی فلان برند، کجا تخم مرغ هوس می کند، که دلش به حال مستضعفین بسوزد ک مزد یک روز کارش، شانه ای تخم مرغ نمی ارزد!

مسئولی که در خوش آب و هوا ترین منطقه تهران و در همسایگی محمدرضا شاه مخلوع و ملعون (کاخ سعدآباد-دربند-شمیرانات) سکنا دارد و فرزندش فست فود می خورد از آنهایی ک انتهایش مزین به “اُف”باشد(بیف استراگانف)کجا هوس فلافل میکند که بفهمد کارگری که از شفق تا ظهر چاه میکند و ناهارش فلافل است، گرانی آن چقدر از برنامه ریزی ماهیانه اش را بهم میریزد!

مردمی که ۹۹ درصدشان به جمهوری اسلامی رای دادند و بر این باور بودند که انقلاب، انقلاب مستضعفین است و بس…

-چگونه وقتی یادگار یادگار یادگار امامش آیفون ایکس می خرد ده میلیون، می توانند اعتراض نکند و به انقلاب پایبند باشند!

-چگونه وقتی وزیر بهداشتش ماشین میلیاردی سوار میشود و مردم عاجز از تامین هزینه درمانشان هستند، معترض نباشند؟!

-چگونه وقتی با مدارک عالی تحصیلی قانع میشوند به کار در یک تولیدی لباس و فرزند وزیر آموزش و پرورشش از ایتالیا سیسمونی نوزاد وارد میکند و بیکارشان میکند، معترض نباشند!

اعضای محترم هیات دولت، مسئولین جمهوری اسلامی و آقازاده ها، مردم از بازی اصول و اصلاحتان خسته اند!

-مردم از مقایسه ژنهایشان با ژن مرغوب شما خسته شده اند!
-مردم از قیاس (IQ) شما با خودشان خسته اند!
-مردم از فخر فروشی فرزندانتان به فرزند خویش خسته شده اند!

اعتراضات بحقی که بواسطه عده ای تبدیل به خوراک برای بیگانگان شد، فراموش نکنید. اعتراضات اخیر این مردم، زخم کهنه ای بود که سر باز کرد، بفکر ملت باشید و نگذارید انقلابی که پرچمش با افتادن جوانان زیادی بالا رفت بواسطه عده ای بیگانه با نظام و به بهانه اعتراضات اقتصادی پایین کشیده شود!

 


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات