تاریخ خبر:دی ۱۱, ۱۳۹۶ شماره خبر:26091

طی مراسمی صورت گرفت:
معارفه معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

آیین تودیع و معارفه معاونین سیاسی و امنیتی قبلی و جدید استانداری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد

به گزارش دنانیوز، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ظهر دوشنبه در این آیین گفت: ارتقای نگرش ها و هدفگذاری برای توسعه استان ضروری است.

غلام محمد زارعی افزود: بهبود نگرش ها کمک فراوانی به فعال سازی ظرفیت های استان  می کند.

زارعی با اشاره به ظرفیت های موجود در استان اظهار کرد: ۷۵۰۰ گونه گیاهی وجود دارد که ۲۳۰۰ گونه آن در استان ما قرار دارد که ۶۰ گونه منحصر به فرد است.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه استان خاطرنشان کرد: رسانه های استان ما از فعالترین رسانه های کشور هستند و باید نگرش ها را اصلاح کنیم  و نگاه و تفکرات تخریبی نباشد و رسانه ها اگر به رسالت عمل کنند رسانه اند.

زارعی افزود: رسانه ها نباید بگذارند جولانگاه حاشیه سازها باشند و اگر رسانه ها صرفا نگرش سیاسی نداشته باشند موفق عمل خواهند کرد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس گفت: رسانه ها نقش بزرگی در حوزه های مختلف بر عهده دارند و اگر به جای پرداختن به حاشیه های بی پایه و اساس به مسائل اصلی بپردازیم،  تحول بزرگی اتفاق خواهد افتاد و من روند پیش روی توسعه استان را خوب می دانم.

زارعی تصریح کرد: مهمترین موضوع ما اشتغال و تولید است و اگر نگرش ها را بهبود دهیم، رضایت خاطر مردم محقق خواهد شد و شاهد نارضایتی نخواهیم بود.

وی افزود: مسئولان باید علم دار وحدت و برادری باشند و در حوزه فرهنگی نیز بهبود نگرش ها مهم است.

زارعی حوزه سیاست را مهم دانست و بیان داشت: سیاست به معنای تدبیر امور است و نباید با حرکت های کند روانه و تند روانه اجازه دهیم از مسیر خارج شود.

وی گفت: باید به فکر ارتقای استان باشیم و اگر کسی به موقعیت منطقه ای فکر کرد جای ارتقای نگرش ها در آن حوزه خالی است.

در ادامه معاون سیاسی و امنیتی سابق استاندار گفت: در طول این مدت نیتی جز خدمت نداشتم و از این جهت خداوند را شاکرم و این امانت از دوش من برداشته شده است.

فتاح محمدی افزود: امید است خداوند به ما توفیق دهد که به مردم خدمت کنیم و توفیق خدمت بالاترین ارزش است.

در ادامه این آیین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی جدید استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه استان در حوزه های مختلف ضروری است و حرکت استان به سمت پیشرفت و رفع مشکلات مردم مورد تاکید است.

محمد کاظم نظری افزود: بهبود ظرفیت های امنیتی و اجتماعی به کاهش مشکلات پیش روی توسعه کمک می کند.

وی توجه به حقوق شهروندی، حل آسیب های اجتماعی، رفع مشکلات اقتصادی و هدفگذاری توسعه را لازم دانست و بیان داشت: باید دست به دست همدیگر بدهیم و در راستای حل مشکلات مردم گام برداریم.

معاون جدید سیاسی و امنیتی استاندار، زنده شدن تعصبات و نگرش های طایفه ای در قرن ۲۱ را یک آسیب و چالش دانست و بر حرکت واقعی و متحد برای رفع مشکلات استان تاکید کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات