تاریخ خبر:دی ۱۳, ۱۳۹۶ شماره خبر:26090

به گزارش دنانیوز:
عدم آنتن دهی تلفن همراه در لوداب، مردم را به تپه ها می کشاند

بخش لوداب در ۱۲۰کیلومتری مرکز استان یکی از نقاط محروم استان می باشدکه به دلیل نبود امکانات اولیه در اکثر نقاط این بخش و عدم وسایل ارتباطی بشدت مردم را عصبانی و آزرده کرده به صورتی که عدم آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت مردم را به تپه ها می کشاند.

به گزارش دنانیوز، بخش لوداب در ۱۲۰کیلومتری مرکز استان یکی از نقاط محروم استان می باشدکه به دلیل نبود امکانات اولیه در اکثر نقاط این بخش و عدم وسایل ارتباطی بشدت مردم را عصبانی و آزرده کرده به صورتی که عدم آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت مردم را به تپه ها می کشاند.
باتوجه به پیشرفت روز افزون علم و همچنین تنوع اپراتورها و آنتن دهی تلفن های همراه در اکثر نقاط کشور، روستاهای بخش لوداب کماکان عدم آنتن دهی، ضعف آنتن دهی تلفن همراه، نبود اینترنت این روستاها را آزار می دهد.

به علت کوهستانی بودن منطقه و محصور شدن آنها توسط کوه های اطراف همان مقدار اندک آنتن دهی شبکه محلی gsm را از بین می برد.
بی توجهی مسولین و وعده های خالی در این امر بسیار واضح بوده است زیرا چندین مکاتبه و درخواست انجام شده ولی تا کنون هیچ اقدامی انجام نشده است. بجز شهرگراب با جمعیت ۵۰۰ نفر که متاسفانه تمام نسل های تلفن همراه را نصب کردن و تاسف بار تر از اینکه فقط ۲کیلومتر تا شهر آنتن دهی دارند، بقیه روستاها فاقد آنتن دهی هستند.

ضمن درخواست از رسیدگی مسئولان مخابرات استان و شهرستان و دیگر مسئولین مربوطه از جمله نماینده محترم در این زمینه امیدواریم در رابطه با موضوع مهم اینترنت و آنتن ‌دهی تلفن‌ های همراه اول که به صورت ملموس در بیشتر روستا‌های بخش مشاهده می‌شود، رسیدگی جدی داشته باشند.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات