تاریخ خبر:دی ۹, ۱۳۹۶ شماره خبر:26082

به گزارش دنانیوز:
اعتراض مردم روستاهای حومه رود بشار نسبت به برداشت آب این رودخانه برای پتروشیمی+تصویر نامه

دیروز مردم روستاهای حومه رود بشار با ارسال نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد نسبت به انتقال آب رودخانه بشار جهت تامین آب مورد نیاز پتروشیمی اعتراض خود را نشان دادند

به گزارش دنانیوز، در ادامه اعتراضات مردمی مردم منطقه سقاوه به احداث پتروشیمی مارگون، مردم روستاهای حومه رود بشار هم به جمع معترضین اضافه شدند.

با وجود اعتراض کارشناسان زیست محیطی و مردم روستاهای منطقه سقاوه نسبت به احداث پتروشیمی متاسفانه شاهد پافشاری بعضی مسئولان بر اجرای این طرح به بهانه اشتغال زایی هستند در صورتی که تبعات زیست محیطی و اقلیمی با احداث این طرح که از نظر کارشناسان غیراصولی است در دراز مدت شاهد نابودی زیست بوم این منطقه خواهیم بود.

دیروز مردم روستاهای حومه رود بشار با ارسال نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد نسبت به انتقال آب رودخانه بشار جهت تامین آب مورد نیاز پتروشیمی اعتراض خود را نشان دادند.

لازم به ذکر است که روستاهای بخش پاتاوه بیش از ۵۴۰۰ خانوار که در حومه رود بشار واقع شده اند بیش از ۳ هزار زمین زیر کشت برنج و چندین طرح ماهی بزرگ وجود دارد که با انتقال آب این رودخانه برای پتروشیمی بویراحمد معیشت بخش عظیمی از مردم این روستاها به خطر خواهد افتاد.

متن نامه اعتراضی:

photo_2017-12-29_23-43-43

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات