تاریخ خبر:آذر ۲۴, ۱۳۹۶ شماره خبر:25968

امام جمعه مارگون عنوان کرد:
زمانی اشتغال زایی خوب است که به مردم ظلم نشود!

حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه مارگون طی گفت و گویی با دنانیوز در خصوص اعتراض مردم روستای بی بی خاتونین(س) به احداث پتروشیمی بویراحمدگفت: استاندار و مسئولین باید پاسخگوی حق مردم در مورد واگذاری زمین ها از طریق نسق های آنها باشند

به گزارش دنانیوز، حجت الاسلام خواجه پور امام جمعه مارگون طی گفت و گویی با خبرنگار دنانیوز در خصوص اعتراض مردم روستای بی بی خاتونین(س) به احداث پتروشیمی بویراحمدگفت: استاندار و مسئولین باید پاسخگوی حق مردم در مورد واگذاری زمین ها از طریق نسق های آنها باشند.
وی افزود: هر جا زمینه اشتغال زایی باشد حمایت می کنیم منتهی زمانی زمینه اشتغال زایی خوب است که به مردم ظلم نشود.
خواجه پور در ادامه گفت: تریبون متعلق به مردم و نظام جمهوری اسلامی است و از حق مردم دفاع می کند و اگر کسی بخواهد در حق مردم ظلم کند، قطعا ازطریق تریبون نماز جمعه و رسانه ها انعکاس خواهم داد.
امام جمعه مارگون با بیان اینکه از طریق مسئولین رایزنی شد که از حق مردم دفاع شود، خاطرنشان کرد: لذا خواهشمندیم که مردم از طریق مجاری قانونی پیگیری کنند و بنده هم به عنوان امام جمعه هرجا که ظلمی به مردم بشود دفاع خواهم کرد و مشکلاتشان را انعکاس می دهم.
ایشان در پایان گفت: مهم نیست که چه کسی سرمایه گذار باشد، مهم این است که به جوانان این منطقه خدمت شود.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات