تاریخ خبر:آذر ۲۲, ۱۳۹۶ شماره خبر:25910

معاون جدید عمرانی استاندار عنوان کرد:
از تعریف پروژه‌های جدید غیرضروری پرهیز می‌کنیم

فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تکمیل و تسریع در روند اجرایی پروژه‌های راهسازی از جمله پاتاوه-دهدشت، یاسوج-سمیرم، یاسوج-شیراز، چهارخطه خیرآباد-پل بریم و …نیز در دستور کارم بوده و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.

به گزارش دنانیوز از یاسوج، عزیز فیلی در آئین تکریم و معارفه معاون سابق و جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این استان با وجود داشتن ظرفیت‌های کم نظیر از جمله ۲۵ درصد نفت و گاز، جنگل، ۱۰ درصد آب‌های سطحی و منابع طبیعی کم نظیر و بکر هنوز نتوانسته به از این مواهب برای رسیدن به توسعه استفاده کند.

معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه از تعریف پروژه‌های جدید غیرضروری پرهیز می‌کنیم، گفت: تکمیل پروژه‌های عمرانی نیمه تمام برایم اولویت است.

وی عنوان کرد: شهرهای این استان در حالی که آب‌های روانش به رودخانه‌های دیگر از جمله کارون و زهره در سایر استان‌های می‌ریزد مشکل تامین آب شرب دارند که این مهم جزو اولویت‌های کاری‌ام است.

فیلی با تاکید بر اینکه در کشور شاهد بحران کاهش آب‌های زیرزمینی هستیم، ابراز کرد: تامین آب شرب شهرها و حتی روستاهای استان از آب‌های سطحی به عنوان یک اولویت در برنامه‌ کاری‌ام قرار می‌گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هزینه احداث پروژه‌های عمرانی از جمله احداث راه ارتباطی، انتقال آب و انرژیی به دلیل کوهستانی بودن استان نیازمند زمان و منابع بالا بوده که باید با تعامل و همکاری مجموعه مدیران و آحاد جامعه این روند را شتاب دهیم.

فیلی با تاکید بر اینکه این استان با داشتن جاذبه‌های طبیعی و دیدنی فراوان قابلیت معرفی به عنوان مقصد جدید گردشگری در طول سال را دارد، بیان کرد: از هیچ کمکی برای توسعه زیرساخت‌ها در این حوزه دریغ نمی‌کنم.

وی تاکید کرد: از راهنمایی‌های نماینده ولی فقیه و همچنین ائمه جمعه شهرهای استان برای توسعه بیش از پیش این دیار کمک می‌گیرم و امیدوارم تمامی دستگاه‌های اجرایی کمک‌ کارمان باشند.

فیلی بیان کرد: تکمیل و تسریع در روند اجرایی پروژه‌های راهسازی از جمله پاتاوه-دهدشت، یاسوج-سمیرم، یاسوج-شیراز، چهارخطه خیرآباد-پل بریم و …نیز در دستور کارم بوده و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات