تاریخ خبر:آذر ۲۱, ۱۳۹۶ شماره خبر:25891

یدالله مرادی عنوان کرد:
با بکارگیری نیروهای جنجالی امیدی به بهبود وضعیت موجود نیست

یدالله مردای اظهار کرد: این که از یک حزب سیاسی تندرو افرادی مد نظر این منصب (معاونت سیاسی امنیتی استانداری) باشند در آینده چیزی جر التهاب در فضای استان را شاهد نخواهیم بود

به گزارش دنانیوز و به نقل از فارس، یدالله مرادی با اشاره به حواشی یک انتصاب در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در فضای کنونی شاهد یک چینش هماهنگ استانی با مدیریت‌های خاص در کهگیلویه و بویراحمد هستیم.

فعال سیاسی در شهرستان گچساران افزود: در دوره استاندار محترم گذشته عملا کنترل استان در دست نمایندگان بود و نمایندگان در شهرستان‌ها هر کاری که دلشان می‌خواست انجام می‌دادند و همه امور اعم از جابجایی‌ها در دست خودشان بود.

وی گفت: با آمدن آقای احمدی به استان با توجه به سوابق علمی و منش اعتدالی و روحیه تعاملی که دارد موجی از امید در دل همه زنده شد.

این فعال سیاسی با سابقه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اما با خبرهایی که اینک شنیده می‌شود باز هم این شائبه وجود دارد که یک جریان خاص به دنبال اهداف خود هستند و حتی نیروهای توانمند همان جریان سیاسی کنار گود مانده‌اند.

مردای به انتصاب معاون سیاسی از سوی استاندار و اخبار چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: اول از همه اینکه معاونت سیاسی استاندار باید بتواند میان همه نیروهای سیاسی نقش محوری ایفا کرده و به مانند فتاح محمدی معاون سیاسی کنونی شرایطی ایجاد کند که تنش در استان به وجود نیاید.

وی تصریح کرد: هر چند فتاح محمدی هم تفکر اصلح‌طلبانه خود را داشت اما به گونه‌ای رفتار می‌کرد که حضور وی حداقل آرام بخش فضای استان بود.

این فعال سیاسی گفت: معاون سیاسی کنونی علی‌رغم خط و ربط فکری خود با همه جریانات سیاسی تعامل داشت.

مردای اظهار کرد: اما این که از یک حزب سیاسی تندرو افرادی مد نظر این منصب باشند در آینده چیزی جر التهاب در فضای استان را شاهد نخواهیم بود.

وی با اشاره به این که معاون سیاسی استاندار باید حتی از خود استاندار هم بیشتر اهل تعامل باشد افزود: با بکارگیری نیروهای جنجالی و حاشیه‌ساز امیدی به بهبود وضعیت موجود نیست.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات