ع موسوی

.

عملکرد فرماندار بویراحمد را مرور کنید تا متوجه اشتباهتان شوید

عده ای که نانشان در شلوغی و هیاهو است و قصد پوشاندن گند های خویش را دارند تا معلوم نگردد با تهمت های ناروا که شایسته خویش بود حاج آقای پناهی را آماج حملات کردند

*مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست، می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

بسم الله الرحمان الرحیم
امیرمؤمنان (ع): «أما اتّباعُ الهَوى فیَصدُّ عن الحقِّ»؛ هوا پرستى شما را از حق باز مى دارد.
با سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان گرامی.

حجت الاسلام پناهی بصورت محرمانه به آقای استاندار پیغام دادند که با توجه به فضای خاص استان کهگیلویه و بویراحمد در عزل و نصب ها رضایت خداوند و عملکرد مدیران را مورد ارزیابی قرار دهید و همینطور ایشان هم طبق سخنان و وعده هایشان قرار بود که چنین امری را مورد دقت قرار دهند. حال همان تذکرات دلسوزانه که حتما مورد توجه قرار نگرفت رسانه ای شده تا مردم قضاوت کنند. عده ای که نانشان در شلوغی و هیاهو است و قصد پوشاندن گند های خویش را دارند تا معلوم نگردد با تهمت های ناروا که شایسته خویش بود حاج آقای پناهی را آماج حملات کردند. باید از این افراد پرسید چرا دربرابر بی عدالتی ها، تبعیض ها و استخدام های فله ای مدیران این دولت سکوت کرده اید؟ یا چرا درباره فشارهای اقتصادی و فقر حاکم بر جامعه که ناشی از سیاست های غلط اقتصادی این دولت است مطلبی عنوان نمی دارید یا چرا از برجام بی فرجامی که تنها ثمره اش کلاه گشاد آمریکا و اروپا بر سر مردم ما بود حرفی نمیزنید.

اما از انتقادی ساده به عملکرد ناصواب فرماندار بویراحمد که از اول انتصابش در این پست اشتباه بود بر آشفته شدید وسخت ناراحت گشتید. بهتر است عملکرد ایشان را در انتخابات مجلس سال ۹۴ مروری کنید تا متوجه امر شوید. و به جای وکیل الدوله بودن وکیل المله باشید و به جای توجیه عملکرد اشتباه آقایان از حقوق مردم دفاع کنید. مثل برادر ارزشمند حاج آقای پناهی که از حق و حقیقت و حقوق مردم دفاع کردند و ترسی به خود راه ندادند.
خدایا چنان کن سر انجام کار
تو خشنود باشی وما رستگار

انتهای پیام/

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات