تاریخ خبر:آذر ۱۲, ۱۳۹۶ شماره خبر:25800

به گزارش دنانیوز:
حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در مناطق زلزله زده غرب کشور+عکس

امروز سردار یدالله بوعلی با حضور در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به صورت میدانی از ۶ روستای هدف خدمت‌رسانی استان بازدید و از نزدیک خدمت‌رسانی و همچنین مشکلات موجود این روستاها را بررسی کرد.

به گزارش دنانیوز، سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد و بسیج سازندگی کهگیلویه و بویراحمد در مناطق زلزله زده کرمانشاه در حال خدمت رسانی هستند و دومین تیم متخصص و جهادگر دانشجویی از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان که زیر نظر معاونت سازندگی بسیج دانشجویی استان به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شدند.
این گروه‌ها هم اکنون در شش روستا از روستاهای مناطق زلزله زده شامل:  رشید عباس، ظله رشی، بریموند، سلیمان تپه ،پیران، ناوه قره مشغول خدمت‌رسانی می‌باشند و همچنین روستای بلوان که به تازگی اعلام شده است.

امروز  سردار یدالله بوعلی با حضور در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به صورت میدانی از ۶ روستای هدف خدمت‌رسانی استان بازدید و از نزدیک خدمت‌رسانی  و همچنین مشکلات موجود این روستاها را بررسی کرد.

در ابتدا وی روستای رشید عباس با ۷۱ خانوار و کشته شده ۱  و ۷ مجروح بازدید  و در جمع مردم روستا اظهار کرد:  این خدمات در رضای خدا است هیچگونه منتی رو کسی هم نداریم

 و در ادامه از روستای ظله رشید دارای ۳۵ خانوار، ۵% تخریب ، فاصله ۱۰ کیلومتری  و همچنین از روستای سلیمان تپه، ۸۰% تخریب، ۳۶،خانوار، ۱ کشته و ۳ تا زخمی  و از روستای ناو فره، ۱۰۰% تخریب،  ۷۷ خانوار و  ۷کشته بازدید و پای درد دل اهالی این روستاها نشست و گفت: این جهادگران این خبرنگاران ۸۰۰ کیلومتر راه به عشق شما به اینجا آمده‌اند و به  امید خدا و مسؤولان به زودی این مناطق  ساماندهی می‌شوند.

منبع: فارس

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات