تاریخ خبر:آذر ۷, ۱۳۹۶ شماره خبر:25766

در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی صورت گرفت:
واگذاری ۱۱ دستگاه خودروی وانت به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) لنده

بصیری‌فرد مدیرکمیته امداد لنده عنوان کرد: در ادامه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و معیشتی مددجویان بهزیستی تعداد ۱۱ دستگاه خودرو از محل تفاهمنامه کمیته امداد با ایران خودرو با اقساط ۶۰ ماه و و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

به گزارش دنانیوز از لنده، با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده و به مناسبت هفته بسیج ۱۱ دستگاه خودروی وانت باربه مددجویان شهرستان لنده واگذار گردید.

امیر محمود بصیری‌فرد در این آئین واگذاری و تحویل خودروها به متقاضیان گفت: توجه به اقشار محروم جامعه و بهبود وضعیت معیشت آن از وظایف مهم کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: اشتغال و معیشت مددجویان و افراد تحت حمایت این نهاد از جمله برنامه‌هایی بوده که در سال‌های گذشته با جدیت و پشتکار دنبال و پیگیری شده است.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۲۱۲ طرح اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاومتی در شهرستان لنده تصریح کرد: در ۸ ماه گذشته قریب به ۴۰ میلیارد ریال تسهیلات و خدمات با کارمز کمتر از ۴ درصد به مددجویان ارائه گردید.

بصیری‌فرد ادامه داد: در ادامه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و معیشتی مددجویان بهزیستی تعداد ۱۱ دستگاه خودرو از محل تفاهمنامه کمیته امداد با ایران خودرو  با اقساط ۶۰ ماه و و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

وی در پایان یادآور شد: شروع اقساط با تنفس ۴ ماهه بوده و خودروها بیمه ۵ ساله نیز می‌باشند.

منبع: فارس

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات