علی آذرنژاد

عضو شورای سردبیری دنانیوز

هدررفت ۸۰۰ میلیون پول بیت المال?!

اگر سخن امیریان بخشدار دیشموک صحیح باشد که این حجم از پول بیت المال صرف پروژه حفر چاه آب شرب این شهر، که از قبل هم یقین به بی نتیجه بودن آن داشتند، چه کسی باید پاسخگوی هدر رفت آن باشد، آن هم در منطقه محرومی مانند دیشموک؟!

طبق گفته امیریان بخشدار دیشموک بیش از هشتصد میلیون تومان برای حفر چاه آب شُرب این شهر هزینه شده و نتیجه ای نداده است!

«http://yon.ir/Z5j96»

جالب اینکه مرادیان معاون شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد می گوید: پیش از این نیز کارشناسان ما اعلام کرده بودند که احتمال دسترسی به منابع آب زیرزمینی در دیشموک به جز منطقه فارتق ضعیف است/شک نداشتیم چاه دیشموک به آب نمی رسد/ به دلیل اصرار و درخواست‌های مکرر مردم و مسئولان این شهر از جمله امام جمعه دیشموک محل دیگری(منظور همین چاه حفر شده است) برای حفاری آزمایشی چاه آب با هماهنگی آب منطقه‌ای در نظر گرفته شده.
«http://yon.ir/mSmbE»

اما نکته مهم این است که، آیا در چنین مواقعی که پای بیش از ۸۰۰ میلیون تومان پول از جیب بیت المال در میان است، باید تحت فشار مردم و مسئولان قرار گرفت و نظر کارشناسان را رها کرد؟!
اگر سخن امیریان بخشدار دیشموک صحیح باشد که این حجم از پول بیت المال صرف این پروژه شده، که از قبل هم یقین به بی نتیجه بودن آن داشتند، چه کسی باید پاسخگوی هدر رفت آن باشد، آن هم در منطقه محرومی مانند دیشموک؟!

انتهای پیام/

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات