تاریخ خبر:آبان ۲۵, ۱۳۹۶ شماره خبر:25701

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
فراخوان گروه جهادی محمد جواد جلال فرد برای کمک رسانی به مردم کرمانشاه +جزئیات

جریان عدالتخواه استان با مردم عزیز و مصیبت دیده ی کرمانشاه، آمادگی این تشکیلات خودجوش را برای دریافت و راهبری کمک های مردمی مردم عزیز ایران به هموطنان صبور کرمانشاهی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز، سعید آتش بار سخنگوی جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه ای با پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز، ضمن ابراز تسلیت و همدردی جریان عدالتخواه استان با مردم عزیز و مصیبت دیده ی کرمانشاه، آمادگی این تشکیلات خودجوش را برای دریافت و راهبری کمک های مردمی مردم عزیز ایران به هموطنان صبور کرمانشاهی اعلام کردند.
وی افزودند: این مصیبت و سوگ عظیم دل و روح تمامی ملت عزیز ایران را به درد آورده است و همانگونه که در شبکه های اطلاع رسانی مخابره شده است، جریانات خودجوش مردمی از سراسر کشور در قالب های گوناگون به سمت استان کرمانشاه جریان یافتند و جلوه ی تازه ای از عشق و محبت و همدردی ایرانیان موحد را به جهانیان عرضه کردند.
جریان مردمی عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن عرض تسلیت به محضر حضرت ولی عصر« عج» و رهبر حکیم انقلاب و تمامی ملت ایران بویژه مردم غیور، صبور و مقاوم کرمانشاه آمادگی لازم را برای دریافت و راهبری و توزیع مناسب وجوه نقدی هموطنان اعلام می دارد و از طریق شماره حساب/ کارت مربوط به گروه جهادی مرحوم مهندس محمد جواد جلال فرد عملیات ذکرشده را دنبال می کند.

کمک‌های خود را به حساب شماره
۱۸۶۶-۷۰۱-۷۰۵۶۵۲۷-۱
نزد #بانک_انصار بنام گروه جهادی #محمدجواد_جلالفرد
یا به
شماره کارت
۶۲۷۳۸۱۱۰۹۵۹۰۶۶۲۱
بنام #شایان_نادری
واریز نمایید.
گروه جهادی #محمدجواد_جلالفرد
به شماره ثبت: ۹۶۸۴۳۱۵۰۲۰
آقای آتش بار در پایان هماهنگی و انسجام گروه های خودجوش مردمی با نهادها و دستگاه های متولی امداد جهت برقراری نظم و توزیع هدفمند با مدیریت یکپارچه و دقیق را از ضروریات شرایط فعلی عملیات امداد دانستند.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات