تاریخ خبر:آبان ۲۰, ۱۳۹۶ شماره خبر:25640

در جمع خبرنگاران مطرح کرد:
نیروهای که بدون ضابطه در شهرداری های استان استخدام شده اند،اخراج میشوند

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اخراج بیش از ۱۰۰نیروی استخدام شده بدون ضابطه شهرداری های استان خبرداد

به گزارش دنانیوز ،سید «عبدالکریم عزیزی» در گفت و گو با خبرنگاران، منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر شهرداری استان که طی چهار سال گذشته بدون ضابطه نیرویی بکار گرفته و استخدام کرده باید اخراج شوند.

وی بیان کرد: هرکدام از شهرداران و اعضای شورای شهرهای استان که از سال ۹۲تاکنون بصورت غیرقانونی و بدون ضابطه نیرو بکار گرفته اند، باید اخراج شوند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص شهرداری یاسوج، مرکز استان خاطرنشان کرد: در روزهای آخر مسئولیت شهردار سابق یاسوج نزدیک به ۳۰ نفر به عنوان نیروی شرکتی در واحدهای مختلف شهرداری مشغول بکار شدند که نظر دفتر شهری استانداری اخراج تمام این نیروهاست .

عزیزی با بیان اینکه هنوز آمار دقیق این نیروها مشخص نیست، تصریح کرد: برآورد اولیه تعداد این نروهای خدماتی و اداری بیش از ۱۰۰نیرو را نشان می دهد که ۳۰ نفر نیرو تنها در شهرداری یاسوج بوده است.

وی ادامه داد: در آینده نزدیک با حضور نماینده سازمان همیاری شهرداری‌ها، شورای شهر و استانداری وضعیت نیروی‌های استخدام شده بدون ضابطه در شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد تعیین تکلیف می‌شود .

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد از انجام مکاتبه با شهرداری یاسوج برای ارائه لیست استخدام‌های اخیر و حتی چهار سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: به محض پاسخ شهرداری ها و ارائه لیست استخدام شده‌های بدون ضابطه تصمیم گیری می شود و اگر زورمان برسد اخراج می شوند/ایسنا


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات