تاریخ خبر:آبان ۱۶, ۱۳۹۶ شماره خبر:25609

با ارسال پیامی:
جوابیه ای به اظهارات مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد/ شکوائیه مدیر کل علیه پدرم جهت تسویه حساب شخصی بود

جای بسی تاسف است که با وجود اطلاع از مستندات و ۳ بار پاسخ استعلام مبنی بر واگذاری و صدور رای قرار منع تعقیب در یک اقدام نابخردانه با مصاحبه ای کاملا” کذب موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نموده است که قابل پیگیری در محافل قضایی بوده و خواهم نمود.

‍ به گزارش دنانیوز در پی اظهارت مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد( در خصوص خبر محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد حیات خلوت افراد و گروه‌های سیاسی نیست) (گزارش کامل را اینجا بخوانید) بازرس سابق محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد با ارسال متنی جوابیه به اظهارات اسدالله هاشمی داد :

متن جوابیه:

محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد حیات خلوت افراد و گروه‌های سیاسی نیست که در تشریح این مطلب بیان داشته اند :
پدر بازرس محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد اقدام به تصرف اراضی کرده بود که به محض اطلاع فرزندش را عزل کردم ولی برخی انتظار مماشات داشتند :

اینجانب بر خود لازم می دانم که بدلایل ذیل اظهارات ایشان را به جد تکذیب و به اطلاع مخاطبین محترم و مردم فهیم استان برسانم.
اولا” در خصوص بیان تصرف زمین مطرح شده اعلام می دارم زمین مذکور در سال ۱۳۷۶ توسط اداره کل منابع طبیعی استان تحت عنوان اجرای طرح طوبی در قالب تعاونی احیاء و بهره برداری ۵۶۵ تحویل پدر اینجانب و قریب به ۸۰ نفر از بهره برداران منطقه بصورت قانونی و طی تشریفات لازم صورت گرفته است و مستندات آن برای چندین مرتبه از اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و شهرستان، مورد استعلام قرار گرفته و تاییدیه آن به شعبه ۴ دادیاری و محیط زیست استان ارسال گردیده است. ضمن اینکه ملک مورد نظر در سال ۱۳۷۶ یعنی ۴ سال قبل از مصوبه منطقه حفاظت شده دنای شرقی و ۶ سال قبل از استخدام اینجانب در محیط زیست استان بصورت کاملا” قانونی به بهره برداران منطقه واگذار گردیده است .

علی رغم اطلاع جنابشان و سایر پرسنل دست اندرکار از وجود مستندات و استعلام اخذ شده، جهت تسویه حساب شخصی در بین کشاورزان منطقه و محدوده مورد نظر که قریب به ۵۰ نفر می باشند، اقدام به طرح شکوائیه علیه پدر اینجانب بصورت گزینشی و هدفدار در دادسرای عمومی و انقلاب یاسوج نمودند که پس از طی تشریفات، تحقیقات و سیر کامل مراحل قانونی منجر به صدور رای شماره ۹۶۰۹۹۷۷۴۱۲۷۰۰۸۴۷ مورخ ۱۲/۷/۹۶ با صدور قرار منع تعقیب در شعبه چهارم دادیاری گردید و پدر اینجانب در ملک مورد نظر ذیحق شناخته شد.(مستند پیوست)

435816423_188819

جای بسی تاسف است که با وجود اطلاع از مستندات و ۳ بار پاسخ استعلام مبنی بر واگذاری و صدور رای قرار منع تعقیب در یک اقدام نابخردانه با مصاحبه ای کاملا” کذب موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم نموده است که قابل پیگیری در محافل قضایی بوده و خواهم نمود.

دوماً در خصوص اظهارات جنابشان در رابطه با عزل اینجانب از تصدی پست بازرسی محیط زیست استان به استحضار مخاطبین محترم می رساند، بعنوان اولین شخص از پرسنل محیط زیست استان بوده که بعد از انتصاب مدیر کل محترم فعلی پست بازرسی محیط زیست استان را تحویل نموده و به اصرار خواهان کناره گیری و متقاضی انتقال به محیط زیست استان فارس بوده ام که چند ماه بعد از این موضوع مدیر کل اقدام به شکوائیه علیه پدرم جهت تسویه حساب شخصی نمود که مسئولین سازمانی و استانی از این موضوع و اصرار بنده مبنی بر کناره گیری اطلاع کامل دارند.

در پایان توجه مسئولین محترم استان و سازمان را معطوف میدارم به اینکه مدیر کل محترم به جای مدیریت و ایجاد جو تفاهم و آرامش، خود در اداره و رسانه ها هر روز در یک قالب با برخوردهایشان اقدام به ایجاد تشنج و حاشیه سازی می نمایند.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات