تاریخ خبر:آبان ۱۴, ۱۳۹۶ شماره خبر:25592

فرماندار بهمئی:
بسیاری از مناطق شهرستان بهمئی از داشتن امکانات اولیه محروم‌اند

فرماندار بهمئی گفت: بسیاری از مناطق این شهرستان از داشتن امکانات اولیه شامل جاده، آب، برق، آنت دهی تلفن و پوشش شبکه تلویزیون محروم هستند.

به گزارش دنانیوز از بهمئی، حکمت الله سنایی در نشست شورای اداری شهرستان بهمئی که با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهار داشت: در حالی چندین سال از شهرستان شدن بهمئی می‌گذرد ولی بسیاری از ادارات هنوز در این شهرستان مستقر نشده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۱ اداره و بانک هنوز در بهمئی مستقر نشده‌اند، عنوان کرد: یکی از مشکلات اساسی این شهرستان در حوزه زیرساخت‌ها از جمله مشکلات ارتباطی، اب، برق بوده و پوشش شبکه‌ای سیما و آنتن دهی تلفن و اینرنت مشکل دارد.

صلاحی بیان کرد: کمبود نیرو در بسیاری از ادارات کاملا مشهود بوده و حدود ۳۴۷ نیرو در چارت اداری شهرستان نیاز است که امیدواریم مسئولان و متولیان امر در این زمینه نگاه ویژه داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهمئی نرخ بیکاری در این شهرستان را ۱۷٫۸ درصد برشمرد و گفت: مهمترین مشکل کنونی این شهرستان همچون سایر مناطق بیکاری بوده که باید فرهنگ کار باید اصلاح شود.

سنایی بیان کرد: این شهرستان ظرفیت‌های بسیاری در حوزه گردشگری دارد و انتظار می‌رود با جذب اعتبارات از حوزه میراث فرهنگی زمینه توسعه شهرستان در این حوزه ایجاد شود.

فرماندار بهمئی گفت: ۸۰ حلقه چاه نفت در این شهرستان وجود دارد و این مسئله می تواند زمینه اشتغال زایی جوانان شهرستان با ایجاد پالایشگاه فراهم کند.

وی گفت: حدود ۹۵ درصد اراضی این شهرستان به تملک راه و شهرسازی است و مردم حتی اجازه ساخت یک متر زمین را ندارند که انتظار می رود راه چاره‌ای برای حل این مشکل مردم بهمئی اندیشیده شود.

انتهای پیام/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات