تاریخ خبر:آبان ۱۴, ۱۳۹۶ شماره خبر:25588

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد
توزیع ناعادلانه اعتبارات مهم‌ترین مشکل مناطق و شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهمترین مشکلات مناطق و شهرستان‌های استان را توزیع ناعادلانه اعتبارات است و این دغدغه‌ای برای من شده به صورت جدی پیگیری این موضوع هستم.

به گزارش دنانیوز صبح امروز نشست شورای اداری چرام با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد نمایند شهرستان‌های چهارگانه استان و معاونین استاندار و مسؤولان شهرستانی برگزار شد علی محمد احمدی  در این نشست اظهار کرد: یکی از مهمترین مشکلات  مناطق و شهرستان‌ها را توزیع ناعادلانه اعتبارات عنوان کرد و گفت: این مهم که دغدغه‌ای برای من شده به صورت جدی پیگیری می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت شهرستان چرام در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، آب و گردشگری این شهرستان افزود: تلاش کنیم برای رونق‌بخشی، رفاه و ایجاد تحولات اقتصادی شرایط را در این شهرستان فراهم کنیم.

احمدی ادامه داد: از ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبارات عمرانی این استان ۶۲۰میلیارد ریال اعتبار از محل‌های مختلف به شهرستان چرام اختصاص یافت.

احمدی با اشاره به اعتبارات عمرانی استان گفت: در سال ۹۶،  ۸ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بخش عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص داده شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که مشکلات دانشکده صنعت و معدن چرام باید به زودی رفع شود خاطرنشان کرد:  دانشکده صنعت و معدن چرام باید مستقل شود و وابستگی آن به دانشگاه یاسوج منطقی نیست.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات