تاریخ خبر:آبان ۱۴, ۱۳۹۶ شماره خبر:25580

امام جمعه چرام:
امکانات دانشکده صنعت و معدن چرام از یک مدرسه ابتدایی هم کمتر است

امکانات دانشکده صنعت و معدن چرام از یک مدرسه ابتدایی نیز کمتر بوده که همین مسئله سبب بی انگیزگی دانشجویان می‌شود.

به گزارش دنانیوز، حجت الاسلام سید نورالله افشار صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان چرام، اظهار داشت: دانشکده صنعت و معدن چرام تا کنون زیرنظر دانشگاه یاسوج اداره می‌شد ولی اکنون مسئولان می‌خواهند این دانشکده زیرنظر دانشگاه گچساران به فعالیت خود ادامه دهد.

وی با تاکید بر اینکه انتظار میرود این دانشکده از نظر جذب اعتبارات مستقل و یا همچون گذشته زیرنظر دانشگاه یاسوج اداره شود، عنوان کرد: متاسفانه امکانات این دانشکده از یک مدرسه ابتدایی نیز کمتر بوده و سبب بی انگیزگی دانشجویان می‌شود.

امام جمعه چرام ابراز کرد: سخنان علی محمد احمدی استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد نوید بخش آینده روشن در استان بوده و امیدواریم تمامی وعده‌ها محقق و عملیاتی شود.

افشار با بیان اینکه مسئولان شهرستان چرام تمام تلاش خود را در راستای محرومیت زدایی انجام می‌دهند، بیان کرد: اقلیم آب و هوایی این شهرستان گرمسیری و میزان تعرفه برق در این شهرستان گران بوده که این مسئله سبب نارضایتی و نگرانی مردم شده است.

وی ادامه داد: در دوران استانداران گذشته در زمینه توسعه مصلی اقدامات مطلوبی انجام شد که امید است این روند ادامه داشته باشد و امسال نیز مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار به مصلی شهر چرام اختصاص یافته است.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات