تاریخ خبر:آبان ۸, ۱۳۹۶ شماره خبر:25542

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
صدور حکم قضایی برای بانی استخدام های فله‌ای در یکی از ادارات کهگیلویه و بویراحمد

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد : به زودی حکم یکی از مدیران استانی متهم به استخدام فله‌ای و بدون ضابطه صادر می‌شود.

به گزارش دنانیوز غلام‌رضا مزارعی اظهار داشت: دیروز صبح بر روی عملکرد یکی از مدیران کهگیلویه وبویر احمد که به صورت فله‌ای و بدون ضابطه تعدادی از اقوام خود را در بخش‌های عمده اداره تحت مدیریتش به کارگرفته بود  بحث و به زودی حکم آن صادر می‌شود.

رئیس کل دادگستری  کهگیلویه وبویر احمد با اشاره به استخدام‌های فله‌ای در برخی دستگاه‌های اجرایی، افزود: به صورت قانونی با مدیرانی که بدون آزمون استخدامی و به صورت فله‌ای نزدیکان خود را استخدام کرده، برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

مزارعی ابراز کرد: در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با افرادی که به گونه‌ای دور از ضوابط قانونی و خارج از چار چوب قانون استخدام شده بودند برخورد قانونی صورت گرفته است.

وی بیان کرد:تعدادی از افراد که  به حقوق شهروندان آسیب رساندند و سبب پایمال شدن حق و حقوق افراد جامعه شدند به صورت قانونی برای آن‌ها مجازات  تعیین شده و از چارچوب ادارات منفک شدند.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات