علی آذرنژاد

سرویس سیاسی دنانیوز

با آی دزد آی دزد مشکل حل نمی شود!

اگر قصد اصلاح رویه غلط را دارید، این پنجاه نفر که با رانت و طایفه گرایی جذب شده اند و افراد دخیل در این استخدامی ها را به قانون بسپارید تا صدق گفتارتان مشخص شود و گرنه خیلی ها می توانند بهتر و با شدت بیشتری این قضیه را فریاد بزنند!

احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در یکی از دستگاه‌های اجرایی حدود ۵۰ نیروی غیرمتخصص جذب شده ‌که تنها مربوط به یک طایفه و تیره خاص است!!
جناب استاندار! با «آی دزد آی دزد» گفتن مشکل حل نمی شود، اگر قصد اصلاح رویه غلط را دارید، این پنجاه نفر( و دهها نفر دیگری که در سایر ادارات استان همین گونه اند!) که با رانت و طایفه گرایی جذب شده اند و افراد دخیل در این استخدامی ها را به #قانون بسپارید تا صدق گفتارتان مشخص شود و گرنه خیلی ها می توانند بهتر و با شدت بیشتری این قضیه را فریاد بزنند!
به عمل کار برآید به سخن دانی نیست.

امیرالمومنین(ع) در اولین خطبه پس از به خلافت رسیدن می فرمایند: بخدا سوگند زمین‏ ها و اموالى را که عثمان به این و آن بخشیده، به مالک آن برگردانم، زیرا وسعت و گشایش در اجراى عدالت است و کسى که بر او عدالت تنگ گردد در این صورت جور و ستم بر او تنگ تر شود.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات