تاریخ خبر:مهر ۲۷, ۱۳۹۶ شماره خبر:25438

طی روزهای آینده
کلنگ گاز رسانی به روستای درب کلات و ده پایین در سادات محمودی زده خواهد شد(+جزئیات)

فرماندار دنا خبر از کلنگ زنی گاز روستاهای درب کلات،ده پایین بخش پاتاوه دهستان سادات محمودی داد.

به گزارش دنانیوز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری بهشتی روی فرماندار دنا خبر از کلنگ زنی گاز روستاهای درب کلات،ده پایین بخش پاتاوه دهستان سادات محمودی داد.

فرماندار دنا خدمت به مردم از اولویت های دولت بوده با این نگاه که رسم خدمت گذاری اعتدال و تدبیر در امور را از سیاست های دولت در رفع مشکلات مردم عنوان کرد و افزود:تدبیر در رفع مشکلات و مناطق روستایی و امید آفرینی و تحقق مطالبات مردم از شاخصه های مهم دولت دوازدهم است.
نماینده عالی دولت با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید گام های بلندی برای توسعه و عمران مناطق روستایی برداشته شده که دولت تدبیر و امید در سالهای اخیر، نشان داده که توجه ویژه ای به مناطق محروم روستایی دارد.آبادانی ،ثابت نمودن جمعیت روستا و توسعه روز افزون روستاها از جمله اهداف تدبیر و است که در این راستا موفق عمل کرده است.
بهشتی در ادامه اظهار داشت و گفت: در حوزه دهستان سادات محمودی خدماتی برای خدمت به مردم انجام گرفته که طی بازدیدهای میدانی یکی از خواسته های عمومی مردم روستاهای درب کلات ،ده پایین و روستاهای توابع به جهت جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و اراضی ملی گازرسانی به روستا ها بوده است که با دستور قرار گرفتن این مهم و با پیگیریهای جناب حاج زارعی نماینده مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی امروز این خواسته محقق گردید که در آینده نزدیک کلنگ گازرسانی به این روستا ها به زمین زده خواهد شد و عملا عملیات اجرایی آغاز خواهد شد.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات