تاریخ خبر:مهر ۱۳, ۱۳۹۶ شماره خبر:25299

با حضور فرماندار دنا
هیئت رئیسه شورای شهرستان دنا مشخص شد(+اسامی)

جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهرستان دنا به ریاست فرماندار و با حضور اعضای آن در محل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش دنانیوز صبح امروز جلسه انتخاب هیئت رئیسه شورای شهرستان دنا به ریاست فرماندار و با حضور منتخبین شوراهای شهر و روستا و بخشدار مرکزی در محل فرمانداری دنا برگزارشد.

در این جلسه عباس بهشتی روی فرماندار دنا به اهمیت و جایگاه شورا در نظام اسلامی و تعامل شورا با دولت مطالبی بیان کرد و رای گیری باحضور وی و سیدفاضل پورخسرو کارشناس شوراها و دهیارها و بخشدار مرکزی انجام شد.
در ادامه رای گیری با حضور آقایان رضا دلشادیان، سیف الله آبدار، مسعود خان محمدی، سیدفاضل محمودی و محمدحسین پرندوار انجام شد.

در این رای گیری با احتساب اکثریت نسبی آرا، آقایان سیف الله آبدار بعنوان رئیس، مسعود خان محمدی بعنوان نایب رئیس، سیدفاضل محمودی بعنوان منشی اول و رضا دلشادیان بعنوان منشی دوم شورای شهرستان دنا انتخاب شدند.

در ادامه این جلسه رضا دلشادیان با رای اکثر اعضا بعنوان نماینده شورای شهرستان دنا در شورای عالی استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات