تاریخ خبر:مهر ۴, ۱۳۹۶ شماره خبر:25242

شهردار دهدشت در جلسه معارفه خود بیان کرد:
بدهکاری ۱۱میلیارد تومانی شهرداری دهدشت

شهردار دهدشت در جلسه معارفه خود بیان کرد :بدهکاری ۱۱میلیارد تومانی و تاخیر ۴ماهه در پرداخت حقوق ومزایای کارمندان شهرداری از جمله مشکلات شهرداری دهدشت است

به گزارش دنانیوز اسفندیار برخه شهردار جدید دهدشت در مراسم معارفه خود گفت : از فرماندار سخت کوش ومعاون ایشان و پدر معنوی شهر حاج اقای حسینی تشکر می کنم.

شهردار دهدشت با انتقاد از ورودی های نازیبا و عدم وجود فضای سبز و نبود امکانات رفاهی گفت : شهرداری دهدشت با مشکلات فراوانی همراه است.

برخه تصریح کرد: بدهکاری ۱۱میلیارد تومانی و تاخیر ۴ماهه در پرداخت حقوق ومزایای کارمندان شهرداری از جمله مشکلات شهرداری دهدشت است.

1506355731_img_20170925_192940

برخه در ادامه از انتخاب هفت چهره جوان و توانمند شورای پنجم به وسیله مردم به نیکی یاد کرده و افزود : امیدوارم با ساماندهی و خصوصا نصب تندیس های بزرگان علمی و دینی قدردان این بزرگان باشیم.

شهردار دهدشت گفت: باور دارم اعضای شورای اداری اجازه خواهند داد با طیب خاطر کار کنم وبه مردم شهر دهدشت قول می دهم با عبرت گرفتن از مشکلات گذشته و همکاری مسئولان به موفقیت های بزرگی خواهیم رسید.

وی افزود: تک روی دیگر بس است وادامه این راه ناسالم خیانت به مردم است وباعث افزایش بار گناهانمان خواهد بود.

برخه با بیان اینکه جهان امرور جهان فرهنگ است و اگر می خواهیم پیشرفت کنیم در همه زمینه ها باید کار فرهنگی کنیم گفت: رقابت تمام شد و وقت ، وقت تلاش وکوشش است و از برای توسعه دهدشت از همه کمک می خواهم.

انتهای پیام/

نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات