تاریخ خبر:شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ شماره خبر:25033

برخی منابع آگاه خبر دادند:
اولین تغییر در فرمانداران کهگیلویه وبویراحمد(+جزئیات)

رحمانی فضلی وزیر کشور دولت روحانی خبرداد که تغییر استانداران و فرمانداران تا پایان شهریورماه انجام می‌شود بنابر اخبار واصله موسم این تغییرات در حوزه فرمانداران به استان کهگیلویه و بویراحمد رسیده است.

به گزارش دنانیوز منبعی آگاه در استانداری کهگیلویه وبویراحمد خبر از تغییر فرماندار شهرستان بهمئی داد.

برخی از منابع نزدیک به جریان اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد، خبر از اجماع این جریان برای معرفی فرماندار  جدید شهرستان بهمئی خبر دادند.

 در حالیکه رحمانی فضلی وزیر کشور دولت روحانی خبرداد که تغییر استانداران و فرمانداران تا پایان شهریورماه انجام می‌شود بنابر اخبار واصله  موسم این تغییرات در حوزه فرمانداران به استان کهگیلویه و بویراحمد رسیده است.

براساس این گزارش، علی اکبر فرهنگی نسب فرماندار  شهرستان بهمئی یکی از فرماندارانی است که تغییر می‌کند.

اما گزینه‌های جایگزین برای فرمانداری بهمئی که در بعضی رسانه ها و محافل سیاسی  از آن نام برده شده سید الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام و همچنین تورج رزمجو بخشدار فعلی سوق که دارای ارتباطاتی با اصلاح طلبان مرکز می باشد ، البته افسردیر در گفت و گو با یکی از رسانه‌ها از این خبر اظهار بی‌اطلاعی کرد.

اما برخی از منابع نزدیک به جریان اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد، خبر از اجماع این جریان در جهت حمایت از محمود راستین به عنوان گزینه فرمانداری بهمئی داده اند
راستین از نیروهای پیشینه دار جریان اصلاح طلبی است، که هم اکنون در استانداری کهگیلویه و بویراحمد در سمت معاون مدیر کل سرمایه گذاری مشغول به کار است.


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٣(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

تقویم شمسی