تاریخ خبر:شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ شماره خبر:25009

فرمانده ناحیه سپاه دنا خبر داد
بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دنا(+تصاویر)

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرستان دنا از بازسازی واقعه عظیم و تاریخی غدیرخم در روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه این شهرستان خبر داد.

به گزارش دنانیوز فرمانده ناحیه سپاه دنا از بازسازی واقعه عظیم و تاریخی غدیرخم در روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی ستوده‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: واقعه عظیم و تاریخی غدیرخم روز شنبه ۱۸ شهریورماه در روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا بازسازی می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت واقعه عظیم و سرنوشت ساز غدیر، اظهار داشت: این عید هویت شیعه و تابلوی معرفی کننده شیعه بوده و در صورتی واقعه غدیرخم فراموش نمی‌شد، محرم اتفاق نمی‌افتاد و غدیر اسم یک سرزمین نیست بلکه یک تفکر و اعتقاد است.

ستوده‌نیا ابراز کرد: انتظار می‌رود تمامی اقشار مردمی برای برگزاری باشکوه این مراسم مشارکت جدی در برنامه‌های ستاد مردمی بازسازی غدیر داشته باشند و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی تصریح کرد: پیش بینی حضور بیش از۵ هزار نفر شده و متناسب با این جمعیت تدارکات و برنامه ریزی برای بازسازی واقعه غدیر در زمینی به مساحت ۳ هکتار در روستای تمنک شهرستان دنا انجام شده که در پایان مراسم به قید قرعه ۲ هدیه ۳ میلیون ریالی و ۴۰ هدیه یک میلیون ریالی و اقلام فرهنگی و هنری به شرکت کنندگان اهدا می‌شود.

فرمانده ناحیه سپاه دنا ادامه داد: از مردم و ارداتمندان اهل بیت عصمت و طهارت برای حضور در این آئین دعوت می‌شود.

 


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات