تاریخ خبر:شهریور ۱۳, ۱۳۹۶ شماره خبر:25007

باحضور۴۰۰دریافت کننده عضو؛
نخستین جشن نفس در یاسوج برگزار شد

این جشن با حضور خانواده ۱۲۲نفر از بیماران مرگ مغزی استان در پنج سال گذشته و بیش از ۴۰۰ نفر از گیرندگان عضو از استانهای مختلف کشور برگزار شد.

به گزارش دنانیوز، این جشن با حضور خانواده ۱۲۲نفر از بیماران مرگ مغزی استان در پنج سال گذشته و بیش از ۴۰۰ نفر از گیرندگان عضو از استانهای مختلف کشور برگزار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در  این مراسم گفت: اهدای عضو اقدامی بزرگ و خداپسندانه است که زندگی را به بیماران اهدا می کند.

اورنگ ایلامی با اشاره به نقش مهم آموزش و پرورش استان در فرهنگسازی برای اهدای عضو افزود: فعالیتهای آموزش و پرورش استان دراین راستا از برترین بسترهای فرهنگسازی برای این ایثار ماندگار است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم گفت: انفاق وایثار ریشه در مبانی دین مبین اسلام دارد و خانواده های خیراندیش با اهدای اعضای بیماران مرگ مغزی خود، ایثار ماندگاری را ثبت کردند.

هادی زارع پور افزود: در پنج سال گذشته اعضای بدن شش معلم وپنج دانش آموز مرگ مغزی اهدا شد و هشت فرهنگی نیز اعضای بدن فرزند مرگ مغزی خود را اهدا کردند.

وی بیان داشت: از تمامی خانواده های فرهنگیان ودانش آموزان بیمارمرگ مغزی که اعضای بدنشان اهدا شده بود در همایش هایی در محل زندگی شان تقدیر شد.

منبع: مهرانتهای پیام/


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

تقویم شمسی