علیداد حسین زاده

فعال رسانه ای

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
بیاد شهدای حرم

اعتراف میکنم که صرفنظر از هیاهوها،جنجال ها،مرزبندی ها و فراز و نشیب های دنیوی، آزادی و آرامش روزها و شبهای بی تو بودنم را مدیون نبودنت، مدیون خداحافظی ات، مدیون فواره خون پاک رگ ها و گلویت هستم که صدای زجه ها و فریاد آزادگی ات را تا عرش رساندند.

دیر زمانی است که پیِ یافتن راهی برای رهایی از آشوب های بین حق و باطل ام و جز توکل به خدا و استقامت در برابر کفر و حمایت از حق راهی نیافته ام.

نیک در خاطرم هست، در زمان دفاع مقدس می گفتیم:
هر گل که بیشتر به چمن می دهد صفا
گلچین روزگار امانش نمیدهد.
حال تفاوت ها رنجی به درازای تاریخ بر بشریت تحمیل نموده است که فقط آزادگانِ از دنیا بریده را یارای مبارزه با این تحمیل انسان کش می باشد.
و اکنون بی هیچ تردیدی می بینیم که اصل «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا» محقَق گردیده و زمان و زمین بر شیعیان علی، کربلایی شده است.
و باید دم به دم «هیهات من الذله» گفت و در غم جور روا شده بر فاطمیون، حسینیون و علویون مویه کرد و سیما خراشید و بر سر زد.
و باید سر به آسمان برد و دل به دریا زد و چنگال به سیمایِ زشتِ جهل و انحراف افراط و خشونت زد.
سخن از محسن حججی شهید مدافع حرم به میان آورده ایم و یادی می کنیم از شیرمرد نامدار استان کهگیلویه و بویراحمد، سردار سربلند دفاع مقدس و تنها شهید گرانقدر دیارمان در دفاع از حریم حرم، شهید ستار اورنگ.
هرچند که اینان علی اکبر های زمانند و مهر تایید بر پیشانی مبارک حق و لکه ننگ بر تارک یزیذیان زمان زده اند و هرچند که شاید فرزندانِ پدر به چشم ندیده شهدا از درون مان باخبر نباشند،اما باید گفت که ما آزادگان عالم گرچه شرمنده ایم و زبانی قاصر،دستی کوته و چشمانی گریان داریم و روسیاهی مان عیان تر گشته، اما نیک می دانیم آنگونه که قطره قطره خونِ گلو و رگ های بریده و دستان قلم شده علی اکبرها و عباس های حسین در تاریخ ماندگار شدند، خون گلوی محسن حججی و اشک های سرد فرزندش نیز تاریخ و ظلم ها و جورهایش را،تاریخ و وقایع شنیعش را، تاریخ و ناپاکی هایش را،تاریخ و صهیونیستش را، تاریخ و فرزندان نامشروعش را، تاریخ و سعودی اش را، تاریخ و جلادان متحجرش را، تاریخ و اعراب خائنش را به محاکمه و مواخذه خواهد کشاند و با تیغ برّانِ حق، گردن خواهد زد.
اکنون که این سطور مختصر را قلمی می نمایم، بغضم در گلو قفل گردیده و میخواهم یکبار دیگر فریاد «ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون» بزنم و هرآنچه در دل دارم بر سر بی غیرتان و پلیدان عرب، این دشمنان دیرینه آزادی، انسانیت،اسلام و تشیع فرو ریزم.
اشهد ان لااله الی الله! چه کسی میگوید تاریخ تکرار نمیشود؟
میخواهم بغض چهار دهه ای ام را بشکنم، فریاد برآرم و هوار بکشم.
من اعتقاد دارم که مشیت براینست، بسی هابیلیان زمان مورد قهر جاهلانه قابیلیان زمان واقع شوند و بسی فرزندان پاک انسان قربانی پلیدی ها و پلشتی ها شده و گردن زده شوند و در صحرای غربت، بی سر رها شوند تا ما سربلند و آزاد بر پهنه آسمانها و زمین سیّار باشیم.
محسن ایران! شاهد باش: میخواهم در گوش تاریخ فریاد زنم که آدمهایش هیچ گاه به فراموشی نسپارند، لحظه ای را که چون شیر زنجیر شده در دستان ذلیلِ فرزند نامشروع داعش و ابوسفیان اسیر گشتی، بی آنکه ذره ای از پهلوانی و شیر بودنت بکاهد.
حججی و حججی ها محتاج و نیازمند ما نیستند،بلکه ما برای تکامل معنوی به فداکاری و رشادت آنها محتاجیم و باید حججی شویم.
چه کنم ؟! نه پایی برای رفتن،نه دستی برای یازیدن و نه حرفی برای گفتن دارم.
اعتراف میکنم که صرفنظر از هیاهوها،جنجال ها،مرزبندی ها و فراز و نشیب های دنیوی، آزادی و آرامش روزها و شبهای بی تو بودنم را مدیون نبودنت، مدیون خداحافظی ات، مدیون فواره خون پاک رگ ها و گلویت هستم که صدای زجه ها و فریاد آزادگی ات را تا عرش رساندند.
آزادی شبها و روزهای بی تو بودنم، بهای قطره قطره خون سرخ توست که چون دریایی بیکران در نظرم جاری است.
آنگونه که در لحظه خداحافظی به پای مادرت افتادی،تا پای جان از بزرگ بانوی روایتگر عاشورا دفاع نمودی تا جاودانه بمانی.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٣(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)

تقویم شمسی