تاریخ خبر:تیر ۳۱, ۱۳۹۶ شماره خبر:24444

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز گزارش می دهد:
۲۰ تا ۵۰ بازیکن نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی به سرمربی تیم ملی فوتبال معرفی شدند!

دبیر هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد از معرفی ۲۰ تا ۵۰ بازیکن نوجوان کهگیلویه و بویراحمدی به سرمربی تیم ملی فوتبال خبر داد.

به گزارش دنانیوز، سید کرامت موسوی امروز اظهار کرد: تیم ملی فوتبال نوجوانان در مردادماه امسال به مدت چند روز در استان کهگیلویه و بویراحمد اردو خواهد زد.

وی با بیان این که تیم ملی نوجوانان خود را برای حضور در جام جهانی آماده می‌کند افزود: چمنیان به دلیل علاقه‌ای که به مردم و به خصوص فوتبال‌دوستان و هواداران فوتبال در استان ما دارد حاضر به برگزاری این اردو شده است.

این مسؤول به وظیفه سنگینی که مسؤولان استانی در این زمینه بر عهده دارند اشاره کرد و گفت: آن‌ها باید بدانند که چه رویداد مهمی در استان ما اتفاق خواهد افتاد بنابراین باید به کمک ادار‌ه‌کل ورزش و هیأت فوتبال بیایند تا این اردو به بهترین وجه برگزار شود.

موسوی یکی از مهم‌ترین اهداف برگزار این اردو را در استان معرفی استعدادهای برتر به تیم ملی دانست و گفت: هر چند در حال حاضر دو بازیکن هم استانی در اردوی تیم ملی نوجوانان هستند اما این ظرفیت و قابلیت را داریم که ۲۰ تا ۵۰ بازیکن هم استانی را برای تست به سرمربی تیم ملی معرفی کنیم.

وی گفت: تلاش بر این است که هیأت‌های فوتبال در سراسر استان و از هر شهرستان تعدادی بازیکن نوجوان با استعداد را با خود به یاسوج بیاورند تا سرمربی تیم ملی از نزدیک این استعدادها را تست کند.

موسوی افزود: به دنبال برگزاری چند بازی دوستانه با تیم ملی نوجوانان هستیم که ممکن است استعدادهای برتر استان یکی از این تیم‌هایی باشد که با تیم ملی نوجوانان دیدار خواهد کرد.

منبع: فارس


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات