تاریخ خبر:تیر ۳۱, ۱۳۹۶ شماره خبر:24441

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد:
برق در کهگیلویه و بویراحمد جیره بندی می شود!!!

مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد از افزایش مصرف برق خبر داد و گفت: درصد رشد پیک بار در استان به ۱۴ رسیده در حالی میانگین کشوری آن ۱۰ درصد است.

به گزارش دنانیوز، داود راهزادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گرمای زودرس و استفاده مشترکان از وسایل سرمایشی جدید از مهمترین دلایل افزایش مصرف برق در استان است.

وی عنوان کرد: روند کنونی مصرف برق و درصد افزایشی آن برای ما نگران کننده بوده که اگر مردم در ساعت‌های اوج مصرف صرف جویی نکنند مجبور هستیم برای نقاطی از استان خاموشی‌هایی با زمان بندی معین شده اعمال کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: اگر کشاورزان، صنعتی‌‌گران و مصارف خانگی در ساعت‌های اوج مصرف از ساعت ۱۳ تا ۱۷ و از ساعت ۱۹ تا ۲۲ صرفه جویی کنند مشکلی برای تامین برق مشترکان در تابستان امسال به وجود نمی‌آید.

راهزادی افزود: تغییر الگوی مصرف، افزایش تعداد مشترکان و افزایش دمای هوا از مهمترین دلایل افزایش میزان مصرف انرژی در این استان است که باید در این زمینه مشترکان چاره اندیشی کنند.

منبع: تسنیم


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات