تاریخ خبر:تیر ۲۱, ۱۳۹۶ شماره خبر:24312

به همت بسیج دانش آموزشی شهید فهمیده صورت گرفت:
افتتاحیه اردوی طرح هجرت ۳ دانش آموزشی

افتتاحیه اردوی طرح هجرت ۳ با محوریت بسیج دانش آموزی دهدشت در ۱۲ آموزشگاه شهرستان برگزار شد.

به گزارش دنانیوز، در آئین افتتاحیه اردوی طرح هجرت ۳ دانش آموزشی که با همت بسیج دانش آموزشی دهدشت صورت گرفت با استقبال مسئولین از جمله فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و فرماندار شهرستان رو به رو شد و در ابتدای این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بعنوان سخنران اصلی این مراسم گفت: این برنامه و طرح به نام اردوی طرح هجرت ۳ ویژه بسیج دانش آموزی برگزار می شود که اولین هدف ما مشارکت دانش آموزان در بحث نگهداری اماکن آموزشی به دست خود آنهاست و اینکه در قبال جامعه خود مسئولیت پذیر باشند.

سعید برومندزاده گفت:سعی داریم در کنار تقویت روحیه بسیجی دانش آموزان، به مهارت آموزشی دانش آموزان پرداخته شود و اینکه تعدادی از اماکن آموزشی در سال جدید تحصیلی به دست خود دانش آموزان مرمت و بهسازی می شود.

در ادامه این مراسم و در بخش پایانی فرماندارکهگیلویه با تقدیر و تشکر از بسیج که در این عرصه وارد شد بیان داشت: بسیج امروز باید در همه جا وارد شود و کمک کند و در این اردو ها باید سعی شود دانش آموزان با هم تعامل و هم فکری کنند تا بتوانند از ظرفیت آنها استفاده شود.

فرماندار کهگیلویه در پایان صحبت های خود، ارودهای طرح هجرت ۳ دانش آموزی را در فضای آموزشی بسیار موثر دانست.

تصاویر تکمیلی

۲۰۱۷۰۷۱۲_۱۰۱۷۱۱
۲۰۱۷۰۷۱۲_۱۰۱۹۵۰
۲۰۱۷۰۷۱۲_۱۰۱۹۵۸
۲۰۱۷۰۷۱۲_۱۰۴۰۲۸
۲۰۱۷۰۷۱۲_۱۰۴۰۵۳


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات