پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
بیمارستان امام خمینی دهدشت ونبود خوابگاه برای همراهان بیماران+(تصاویر)

سال های بسیاری از ساخت این بیمارستان می گذرد ولی متاسفانه هم بیماران و هم همراهانشان برای خوابگاه و نظافت های شخصی با مشکلات بسیار شدیدی مواجه اند.

به گزارش از دنانیوز؛ بیمارستان امام خمینی دهدشت به عنوان تنها بیمارستانی می باشد که در این شهر در خدمت عموم مردم است و شبانه روز بیماران بسیاری از مناطق مختلف را پذیرش می کند و به دلیل نبود خوابگاه و حتی یک استراحتگاه موقت برای همراهان این بیماران مشکلات بسیاری را در بر گرفته است؛ سال های بسیاری از ساخت این بیمارستان می گذرد ولی متاسفانه هم بیماران و هم همراهانشان برای خوابگاه و نظافت های شخصی با مشکلات بسیار شدیدی مواجه اند. همراهان و بیمارانی که به ناچار برای خوابیدن و فرار از سوز سرمای شب به مکان هایی پناه می برند که خطرات جدی از جمله میکروب های روی کف زمین و تشعشعات برای آنها در پی داشته و مسئولین بیمارستانی که نه از خطرات ناشی از این تشعشعات به فکر آگاهی بخشی به انها هستند و نه جهت استراحتشان اقدامی کرده اند.

IMG_20170401_224123

IMG_20170401_224116 IMG_20170401_224113

گزارش و عکس: محمد سروش نیا

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود