تاریخ خبر:دی ۲۳, ۱۳۹۵ شماره خبر:21358

استاندار کهگیلویه وبویراحمد:
فاز دوم پروژه گازرسانی به بخش‌های دیشموک و چاروسا هفته آینده شروع می‌شود

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: مناقصه مرحله دوم پروژه مهم گازرسانی به بخشهای دیشموک و چاروسا برگزار و پیمانکار مشخص شده و در هفته آینده عملیات اجرایی شروع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز، سید موسی خادمی در بازدید از این پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی، اظهار داشت: مرحله نخست پروژه گازرسانی با ۱۴ میلیارد ریال اعتبار ۶۰ درصد پیشرفت کاری داشته که از ۸ و نیم کیلومتر خط انتقال گاز در این مرحله تاکنون ۶ کیلومترآن اجرا شده است.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مرحله سوم این طرح گازرسانی که مهمترین مرحله این پروژه است در دهه فجر کلنگ زنی می‌شود افزود : این مرحله شاملل ۳۵۸  کیلومتر است که از این مقدار ۵۸ کیلومتر خط انتقال یا تغذیه و ۳۰۰ کیلومتر هم شامل شبکه های داخلی شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک و روستاهای در مسیراجرای این طرح گازرسانی است.

وی سرجمع اعتبار این پروژه ملی گازرسانی را بیش از۶۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: مناقصه مرحله دوم آن که شامل ۶ کیلومتر خط انتقال با ۱۰ میلیارد ریال اعتبارر است، برگزار و پیمانکار مشخص شده و در هفته آینده عملیات اجرایی شروع می‌شود.

برنگ پور/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات