تاریخ خبر:دی ۱۶, ۱۳۹۵ شماره خبر:21108

مدیرعامل صندوق توسعه بخش کشاورزی در یاسوج:
استان کهگیلویه و بویراحمد زمینه‌ساز توسعه کشاورزی کشور باشد

مدیرعامل صندوق توسعه بخش کشاورزی کشور گفت: با شناختی که از استان کهگیلویه و بویراحمد دارم، شهرستان‌های این استان می‌توانند زمینه‌ساز توسعه کشاورزی کشور باشند.

به گزارش دنانیوز، عبدالکریم رضوی صبح امروز در نشست امضای تفاهم‌نامه توسعه بخش کشاورزی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه نگاه به صندوق‌ها نباید مانند نگاه به شعبه‌های بانک‌ها باشد اظهار داشت: صندوق‌ها در هر منطقه شکل می‌گیرد و با توجه به مشارکت‌های مردم و حمایت مسئولان می‌تواند در راستای توسعه کشاورزی نقش بسزایی داشته باشند.

وی افزود: نگاه مسئولان استان‌ها در بحث صندوق نباید به پایتخت باشد، بلکه باید با مشارکت مردم این صندوق‌ها را در همه شهرستان‌های کشور گسترش دهیم.

مدیرعامل صندوق توسعه بخش کشاورزی کشور بیان کرد: با شناختی که از استان کهگیلویه و بویراحمد دارم، شهرستان‌های این استان می‌توانند زمینه‌ساز توسعه کشاورزی کشور باشند.

رضوی مبنای تشکیل صندوق توسعه بخش کشاورزی را ۵۱ درصد سهم آورده مردمی و ۴۹ درصد سهم دولت عنوان و تصریح کرد: منابع مختلفی برای سرمایه دولت در این بخش تعریف شده است.

وی عنوان کرد: پایه صندوق‌های توسعه تنها به سرمایه‌گذاری مالی برنمی‌گردد، بلکه بر اساس حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی پایه‌گذاری شده است.

منبع: تسنیم


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٣(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.١۴(in)
محدوده دید ٣.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١۴(in)