علی آذرنژاد

سردبیر ماهنامه ربذه

پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
آنقدر ها که پابرهنه ها به تلویزیون حق دارند ما نداریم

قرائت و تصویری که آقایان از جامعه ایران دارند، به روشنی می توان در تبلیغات بازرگانی تلویزیون مشاهده کرد. وضع زندگی مردم گل و بلبل هست و همه مبلمان و دکوراسیون های لوکس دارند و اتاق های رنگ و وارنگ و پر از اسباب بازی برای بچه هاشون دارند.

نگاه کنید تو آمریکا هم هست! اونجا که بزرگترین کشور لیبرال سرمایه داری و تمدن غربه، فقر و فلاکت و کارتن خوابی هست. اصلا کارتن خوابی چیه؟! مردم اطراف کاخ سفید توی کانال های فاضلاب زندگی می کنند. نگاه کنید مردم توی کشورهای اروپایی و امریکا در اعتراض به سیاست های اقتصادی دولت، راهپیمایی راه انداختن!
و قس علی هاذا از این دست گزارش هایی که صدا و سیمای ایران پخش می کند و به خورد ملت می دهد، که آهای مردم نگاه اونجا مشکل و فقر و بدختی و کارتن خوابی و اسلحه کشی و… هست؛ با این هدف که کم کاری دولت در خدمات رسانی به مردم، خصوصا مستضعفین و محرومین رو سر پوش بزارن این گزارش های آبکی رو پخش می کنند.
چند بار از صداوسیما گزارش در مورد مردم فقیر و بدبخت(از لحاظ مالی) سیستان و بلوچستان و روستای رودسمه و پای پر و سیلاب کلوار کهگیلویه و بویراحمد و بی خانمان های جنوب تهران و صدها مکان های این چنینی دیگر پخش شد؟! اصلا مگر بی خانمان و گرسنه هم داریم!؟ استاندار تهران راست میگه که بی خانمان و گرسنه مطلق نداریم! اصلا شاید این مکان ها جزئی از خاک ایران نباشند و مال همان اطراف خیابان کاخ سفید و حاشیه نشینان نیویورگ باشند!؟ مگر ایران هم فقیر داره؟!
قرائت و تصویری که آقایان از جامعه ایران دارند، به روشنی می توان در تبلیغات بازرگانی تلویزیون مشاهده کرد. وضع زندگی مردم گل و بلبل هست و همه مبلمان و دکوراسیون های لوکس دارند و اتاق های رنگ و وارنگ و پر از اسباب بازی برای بچه هاشون دارند. و همهِ همّ و غم مردم شده غذا و طروف غذاخوری و بس!
اون گور خواب ها رو باید عقیم کنیم تا نسلشون منقرض بشه. اصلا چه معنی داره اون جنوب شهری فقیر و مستضعف پاش به صدا و سیما باز بشه!  همون بازیگران رو دعوت کنید تا از هنرشون! برا ملت حرف بزنن و بگو بخند راه بندازن. اصولگرایان و اصلاح طلب ها رو دعوت کنید تا تو سر و کله همدیگه بزنن و دعوای جناحی راه بندازن و مردم ذوق زده بشن بگن دید فلانی اون اصلاح طلبه رو شست گذاشت کنار و بالعکس!
از اون طرف اینقدر به نام انقلاب و امام خمینی و مقام معظم رهبری، گند زدن و کثافت کاری کردن برخی از این مسئولین مفت خور که مردم رو از دین و انقلاب روی گردان کردن؛ که اون جوان”سیلارسونی(روستایی از کهگیلویه و بویراحمد) گفت: فلانی که قبلا نماز میخوند، الان نماز رو ترک کرده و میگه چرا بخونم!؟
این مورد و صدها مورد دیگر از این دست، به خاطر فساد ها و حقوق های نجومی و املاک نجومی و… برخی آقایانی است که با یقه بسته و انگشتر عقیق به دست راست و دعا برای طول عمر مقام عظمای ولایت، اختلاس و دزدی می کنند و در سایه امن گذران عمر می کنند؛ و به ریش حزب الله و آرمان های امام خمینی و مقام معظم رهبری می خندند؛ و صدا و سیما هم ککش نمی گزد.
پ ن: از این وضع رادیو تلویزیون خوشم نمى ‏آید. واقع آن است که آن قدر که پابرهنه ‏ها به رادیو – تلویزیون حق دارند، ما نداریم. این یک واقعیت است و تعارف نیست؛ واقع این است که آنها این نظام را درست کرده ‏اند و این نهضت را به وجود آوردند؛ همین جمعیت هستند که پیروزی ها را به دست آوردند؛ از قشر بالا کسى در این مساله حقى ندارد.
امام خمینی در دیدار با رئیس صدا وسیما ۲۷/مرداد/۶۴

انتهای پیام/

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٣(°C)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢۴.٢۴(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢۴(in)