تاریخ خبر:دی ۱۲, ۱۳۹۵ شماره خبر:21011

سوالات اقتصادی مردم:
۲۹ سوال اقتصادی مهم مردم از رئیس‌جمهور

به نظر می‌رسد مردم سوالات زیادی از رئیس‌جمهور در زمینه مسائل اقتصادی داشته و متمایل باشند بدانند نقطه نظرات آقای روحانی در فاصله چند ماه مانده به پایان فعالیت دولتش درباره مسائل مختلف اقتصادی چیست.

به گزارش دنانیوز امروز بعد از گذشت حدود ۱۲۰۰ روز با محدود شدن فعالیت‌های هسته‌ای کشور نه چرخ سانتریفیوژها می‌چرخد و نه زندگی مردم در مسیر رونق قرار دارد. رکود بی‌سابقه اقتصاد ایران را فرا گرفته و برجام در یک سالگی خود گشایش خاصی در زمینه پولی و بانکی برای اقتصاد ایران ایجاد نکرده است.

از دیروز حوالی ظهر خبری منتشر شد، مبنی بر این که رئیس جمهور به رسانه ملی خواهد آمد. جزئیات خبر نشان می‌داد که حسن روحانی قرار است امشب در تلویزیون درباره مسائل مختلف با مردم سخن بگوید. در حال حاضر حدود ۱۵۰ روز تا پایان کار دولت تدبیر و امید باقی مانده و حسن روحانی در آخرین سال فعالیت دولت یازدهم با حجم انبوهی از مطالبات مردمی رو به رو شده است. مطالباتی که قسمت زیادی از آن‌ها به وعده‌های انتخاباتی او در سال ۹۲ باز می‌گردد و البته اقتصاد و مسائل معیشتی مردم سهم زیادی در آنها را دارد.

رئیس دولت یازدهم حدود ۳٫۵ سال پیش با وعده بهبود وضع معیشتی مردم از طریق رفع تحریم‌ها و مذاکرات هسته‌ای وارد پاستور شد و قول داد که علاوه بر حرکت چرخ زندگی مردم چرخ سانتریفیوژها را هم بچرخاند. اما امروز بعد از گذشت حدود ۱۲۰۰ روز با محدود شدن فعالیت‌های هسته‌ای کشور نه چرخ سانتریفیوژها می‌چرخد و نه زندگی مردم در مسیر رونق قرار دارد. رکود بی‌سابقه اقتصاد ایران را فرا گرفته و برجام در یک سالگی خود گشایش خاصی در زمینه پولی و بانکی برای اقتصاد ایران ایجاد نکرده است.

به نظر می‌رسد مردم سوالات زیادی از رئیس‌جمهور در زمینه مسائل اقتصادی داشته و متمایل باشند بدانند نقطه نظرات آقای روحانی در فاصله چند ماه مانده به پایان فعالیت دولتش درباره مسائل مختلف اقتصادی چیست.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد امشب مردم سوالات زیادی را از رئیس جمهور در زمینه مسائل اقتصادی داشته باشند و دوست داشته باشند بدانند نقطه نظرات حسن روحانی در فاصله چند ماه مانده به پایان فعالیت دولتش درباره مسائل مختلف اقتصادی چیست؟

636188681121558417

 

 

نسیم


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
٩(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.١٩(in)
محدوده دید ٣.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.١٩(in)