تاریخ خبر:دی ۱۰, ۱۳۹۵ شماره خبر:20954

طی گفت گویی :
فتنه معنایش این است که عده‌ای با ظاهرِ دوست وارد میدان شوند و فضا را غبارآلود کنند

محمدصادق جباری دانشجوی عدالتخواه دانشگاه یاسوج در گفتگوی کوتاهی ضمن محکوم کردن اقدام جریان فتنه در حذف شعار های استکبارستیزانه را عامل هتک حرمت به بزرگترین مقدسات مردم ایران، دانسته و با تأکید بر تعریف رهبری از فتنه، گفت: فتنه معنایش این است که عده‌ای با ظاهرِ دوست وارد میدان شوند و فضا را غبارآلود کنند.

به گزارش دنانیوز محمدصادق جباری دانشجوی عدالتخواه دانشگاه یاسوج در گفتگوی کوتاهی ضمن محکوم کردن اقدام جریان فتنه در حذف شعار های استکبارستیزانه را عامل هتک حرمت به بزرگترین مقدسات مردم ایران، دانسته و با تأکید بر تعریف رهبری از فتنه، گفت: فتنه معنایش این است که عده‌ای با ظاهرِ دوست وارد میدان شوند و فضا را غبارآلود کنند.

 جباری ضمن اینکه اعتراض به نتایج انتخابات را بهانه ای برای هتک حرمت به عاشورا و فرهنگ حسینی عنوان کرد، گفت: انتخابات بهانه بود، چرا که اعتراض به نتایج انتخابات امری نیست که با تجمع های خیابانی، ایجاد نا امنی، بی احترامی به مقدسات و وارد ساختن خسارات به اموال عمومی صورت گیرد.

با این حال، ما قبل از برگزاری انتخابات هم، شاهد شیطنت‌ فتنه گران بودیم.

این فعال دانشجویی انتشار خبر هتک حرمت به اماکن و مراسمات مذهبی و انقلابی را مزید بر علت دانسته و ادامه داد: در واقع شب شام غریبان درحالی که یاران باقی مانده حضرت سیدالهشدا (ع) در ویرانه‌های دشت کربلا اشک درچشمانشان حلقه زده و می گریستند، یاران امام راحل (ره) نیز از هتک حرمت به ائمه و سالار شهیدان، خون می گریستند.

پیش از آن نیز به عکس امام راحل (ره) توهین شده بود و سراسر کشور از این جسارت به خروش آمده بود، اما نگه ‌نداشتن حریم عاشورای حسینی چونان آتشی بود بر انبار باروتی که طی ۸ ماه در وجود مردم علاقه مند به نظام و انقلاب متراکم شده بودو حماسه ۹ دی، نتیجه همان انفجار خیره کننده بود.

فعال دانشجویی عدالتخواه با بیان نقش ویژه بخصوص مردم در حکومت دینی، گفت: مردم در بحران ها و زمینه هایی که لازم است  باید حضور فعال در صحنه داشته باشند و از نظام و حکومت خود دفاع کنند و وحدت خود را به نمایش بگذارند تا راه سوءاستفاده بر دشمنان بسته شود.

وی همچنین شکست استراتژی فتنه را نه در واکنش های نیرو های امنیتی، بلکه درحضور مستقیم مردم دانسته و ادامه داد: مردم در بحران ها و زمینه هایی که لازم است  باید حضور فعال در صحنه داشته باشند و از نظام و حکومت خود دفاع کنند و وحدت خود را به نمایش بگذارند تا راه سوءاستفاده بر دشمنان بسته شود.


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٧(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢١(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢١(in)