تاریخ خبر:دی ۶, ۱۳۹۵ شماره خبر:20666

آراسته مدیر نمونه جلسات شورای هماهنگی ثبت احوال استان شد+عکس

آراسته مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا از میان مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های تابعه استان به عنوان مدیر نمونه در جلسات شورای هماهنگی ثبت احوال و همکار مؤثر در ساماندهی وقایع حیاتی شهرستان دنا معرفی و از وی تجلیل به عمل آمد .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز در این جلسه ضمن تجلیل از زحمات پرسنل ثبت احوال و همکاران این دستگاه در سایر واحدهای اجرایی استان ، ضرورت ثبت نام و صدور کارت شناسایی هوشمند ملی را یکی از اولویت های مهم در استان ذکر

به گزارش دنانیوز در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه وبویراحمد محل برگزاری گرامی داشت روز ملی ثبت احوال و تجلیل از یاوران نمونه ثبت وقایع حیاتی بود.

 در ای جلسه مدیرکل ثبت احوال استان با خیر مقدم به مدعوین و تشریح عملکرد ثبت احوال استان در یک سال گذشته گفت:بخش اعظمی از توفیقات کسب شده در ثبت به هنگام وقایع حیاتی را که حتی از میانگین ثبت کشوری نیز بالاتر گزارش شده مرهون همکاری و مساعدت یاوران نمونه ثبت احوال در فرمانداری ها ، بخشداری ها و مراکز بهداشتی و درمانی تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان بوده است .

  فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز در این جلسه ضمن تجلیل از زحمات پرسنل ثبت احوال و همکاران این دستگاه در سایر واحدهای اجرایی استان ، ضرورت ثبت نام و صدور کارت شناسایی هوشمند ملی را یکی از اولویت های مهم در استان ذکر کرد و خاطر نشان کرد: با عنایت به انتخابات پیش رو و حساسیت ها و ضرورت توجه به زیر ساخت ها در ثبت احوال استان نیز از الزامات مورد توجه است . وی اطلاع رسانی و به سامان رساندن طرح ثبت نام و صدور کارت هوشمند ملی را امری ضروری و ملی اعلام نمودند .

ازجمله برنامه های اجرا شده در این جلسه؛ رونمایی از اسناد سجلی ۳ تن از هم استانیهای شاخص در حوزه های مختلف به نام های شهید سردار ستار اورنگ ( اولین شهید مدافع حرم در استان ). روحانی جانباز و محقق شیعه شناس در مرکز پژوهش های حوزه علمیه زنده یاد ( شیخ علی انصاری بویراحمدی ) و مؤسس دانشگاه یاسوج زنده یاد ( دکتر محسن عسکری ) با حضور خانواده های گرانقدر این عزیزان بود .

در این جلسه آراسته مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا  از میان مدیران شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های تابعه استان به عنوان مدیر نمونه در جلسات شورای هماهنگی ثبت احوال و همکار مؤثر در ساماندهی وقایع حیاتی شهرستان دنا معرفی و از وی تجلیل به عمل آمد .

انتهای پیام /

ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٧(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢١(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢١(in)