تاریخ خبر:دی ۲, ۱۳۹۵ شماره خبر:20508

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
مستند دل بینا به کارگردانی حسن کریم نژاد کلید خورد

مستند دل بینا اثر مشترک ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستانهای بهمئی و باغملک به کارگردانی حسن کریم نژاد کلید خورد.

به گزارش دنانیوز و به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی فیلم مستند دل بینا به نویسندگی وکارگردانی حسن کریم نژاد بامشارکت اداره فرهنگ ارشاداسلامی بهمئی و اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان باغملک کلیدخورد.

امین درخشان رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان بهمئی گفت: از آنجایی که سوژه های محلی و بومی مهم، اولویت فیلم سازان است و هم جذابیت های خاص خود را دارد این مستند کوتاه به همت جوان فیلم ساز بهمئی درحال ساخت است.

وی با تقدیر ویژه از آقای احمدرضا زنگنه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک گفت: باتوجه به تولید این مستند کوتاه در حوزه شهرستان باغملک، رئیس محترم ارشاد آن شهرستان همکاری شایسته ای با حسن کریم نژاد فیلم ساز جوان بهمئی داشت که وظیفه خود میدانم تقدیر ویژه نمایم.

حسن کریم نژاد فیلمساز جوان بهمئی که سابقه تولید مستند اشکفت، چهتون، کوچ عشایر بهمئی ، هیچ بزرگ و چندین مستند دیگر را در کارنامه هنری خود دارد گفت : سوژه این مستند را جناب آقای احمدرضا زنگنه ریاست محترم اداره فرهنگ ارشاد اسلامی باغملک معرفی و باعث آشنایی اینجانب با کاراکتر و شخصیت فیلم جناب آقای غلامحسین گودرزی پیرمرد روشندل ۶١ ساله اهل روستای ابراهیمی شهرستان باغملک شدند. آقای گودرزی در سن ٣ سالگی به علت بیماری خاص بینایی چشمان خود را از دست داده و هیچگونه تصویری از جهان هستی را در ذهن خود ندارد . ایشان هر روز ۶ کیلومتر از روستای خود را با پای پیاده تا شهر جهت خرید مایحتاج زندگی روزمره می پیماید و در تشخیص اشیاء و مکانها و بعضا زمانها خیلی دقیق عمل می کند

وی در پایان گفت: جا دارد از روسای فرهنگ و ارشاد شهرستان بهمئی جناب آقای درخشان و شهرستان باغملک چناب آقای زنگنه و همچنین خانواده محترم گودرزی و اهالی باصفای روستای شنگ ابراهیمی و مردم فهیم شهرستان باغملک  که نهایت همکاری با بنده را داشته اند کمال تشکر را داشته باشم.

انتهای پیام/


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٧(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢١(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢١(in)