تاریخ خبر:دی ۱, ۱۳۹۵ شماره خبر:20500

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد :
اجرای طرح همراه با قرآن برای بیش از ۷ هزار دانش‌آموز کهگیلویه و بویراحمدی

زارع پور افزود: استفاده از چنین ابتکاراتی در مدارس زمینه را برای انس دانش‌آموزان با قرآن فراهم می‌کند و آموزش و پرورش استان از چنین طرح‌های حمایت می‌کند.

به گزارش دنانیوز، صبح امروز و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و رئیس آموزش و پرورش بویراحمد و برخی از مسؤولان طرح همراه با قرآن در مدرسه خلیج همیشه فارس شرف‌آباد یاسوج برگزار شد.

در این مراسم دانش‌آموزان این مدرسه اقدام به اجرای برنامه‌های مذهبی و برپایی نمایشگاه غذاهای سنتی استان کردند.

هادی زارع‌پور در این مراسم اظهار کرد: آموزش و پرورش استان در اقدامی طرح همراه با قرآن را در مدارس استان اجرا می‌کند.

وی تصریح کرد: این طرح در راستای آشنایی دانش‌آموزان با مفاهیم قرآنی امروز در این مدرسه به نمایندگی از دیگر مدارس استان اجرا و آغاز شد.

وی افزود: توسعه فرهنگ قرآنی از همین ابتدا برای دانش‌آموزان بسیار مهم است و این موجب می‌شود که دانش‌آموزان با قرآن در همه مراحل زندگی مأنوس باشند.

زارع‌پور با تقدیر از ابتکار خلاقانه این معلم بیان کرد: کار نسرین حسین‌پور که صفحات کتاب را به صورت جداگانه تهیه در دو بخش قرائت شدن و نشده در اختیار دانش‌آموزان این مدرسه قرار داده، ابتکاری جالب و خوب و قابل تقدیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: استفاده از چنین ابتکاراتی در مدارس زمینه را برای انس دانش‌آموزان با قرآن فراهم می‌کند و آموزش و پرورش استان از چنین طرح‌های حمایت می‌کند.

این مسؤول با اشاره به اجرای این طرح در دیگر مدارس استان افزود: طرح همراه با قرآن ابتدا در ۴۶ خوابگاه شبانه‌روزی و برای ۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز کهگیلویه و بویراحمدی اجرا می‌شود.

وی عنوان کرد: این طرح اقدامی ارزشمند در زمینه ترویج فرهنگ قرآنی و تلاوت در مدارس استان است.

به گزارش دنانیوز، در این مراسم آئین جشن تکلیف ۲۳ دانش‌آموز دختر پایه سوم برگزار شد.


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٧(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢١(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢١(in)