تاریخ خبر:آبان ۳۰, ۱۳۹۵ شماره خبر:19929

فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه:
اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان در شهرستان کهگیلویه برگزار می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه گفت: به مناسبت هفته بسیج اجتماع بزرگ و حماسی بسیجیان در شهرستان کهگیلویه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز از دهدشت، سرهنگ سعید برومندزاده در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: تقارن هفته بسیج امسال با ایم اربعین حسینی به طور قطع ماهیت و هویت برنامه‌هایی که پیش‌بینی شده رنگ و بوی عاشورایی دارد و بخش عمده‌ای از این برنامه‌ها متناسب با اربعین حسینی پیش‌بینی شده است.

فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه با بیان اینکه در هفته بسیج ۸۳ برنامه در قالب ۳۳ عنوان در ۴ بخش شهرستان کهگیلویه اجرا می‌شود، گفت: غبارروبی گلزار شهدا، سرکشی از خانواده معظم شهدا و نشست‌های بصیرتی در اقشار مختلف بسیج از مهمترین برنامه‌هایی‌ست که در این هفته پیش‌بینی و انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اجتماع بزرگ و حماسی اقشار مختلف بسیج در شهرستان کهگیلویه برگزار می‌شود، افزود: در روز ۵ آذر قبل از آغاز نمازجمعه در هر ۴ بخش مرکزی، چاروسا، دیشموک و سوق شهرستان اجتماع بزرگ بسیجیان در مصلاهای شهرستان برگزار می‌شود.

برومندزاده با بیان اینکه در این هفته تیم‌های پزشکی به مناطق محروم شهرستان اعزام می‌شوند، افزود: به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی و همچنین بازدید از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه کهگیلویه با بیان اینکه با الگوبرداری از پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلا، ۲ همایش پیاده‌روی اربعین در چاروسا و سوق برگزار که حضور ۴ تا ۵ هزار نفری برای هر کدام از این برنامه‌ها پیش‌بینی شده، تصریح کرد: این مراسم نمادین روز یکشنبه همزمان با اربعین حسینی از مرقد شاهزاده یوسف(ع) تا صحن امامزاده پیر شهید(ع) واقع در روستای بلوط بنگان برگزار و در بخش چاروسا عموم مردم نیز می توانند از نقاط مختلف به سمت امامزاده سید محمود(ع) پیاده‌روی ‌کنند.

برنگ پور/


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات