تاریخ خبر:آبان ۴, ۱۳۹۵ شماره خبر:19452

در اولین تجربه کشوری:
مدال آوری ورزشکار هم استانی در رقابت های کشوری/معلولیت و محرومیتهایی که افتخار آفرینی میکنند

یکی دیگر از جوانان شهرستان دنا اهل روستای تمنک بخش مرکزی با حداقل امکانات در مسابقات جانبازان و معلولین کشور که در تهران برگزار شد موفق به کسب مدال برنز شد.

 به گزارش دنانیوز به نقل از سفیر دنا حکمت حیدرخواه اهل روستای تمنک بخش مرکزی شهرستان دنا موفق به کسب مدال برنز مسابقات دو و میدانی کلاس t20 (دو چهارصد متر)به میزبانی استان تهران شد .
حیدر خواه که اولین تجربه مدال آوری در سطح ملی را دارد با حداقل امکانات و حتی بدون از اطلاع مسوولان شهرستانی در این رقابتها شرکت کرده و موفق به کسب مقام سوم کشوری شده است.
اسد الله برگ ریزان رییس اداره بهزیستی شهرستان دنا که صبح روز گذشته با حضور جمعی از مسوولان شهرستانی به دیدار این مدال آور ملی رفتند گفت:حکمت خواه بدون از برخورداری از حداقل امکانات و تجهیزات مورد نیاز مانند کفش و لباس در این رقابتها شرکت کرده و موفق به کسب مدال برنز این دوره از رقابتها شد.
برگ ریزان با بیان اینکه این مدال آور از این به بعد مورد حمایت ویژه سازمان بهزیستی قرار خواهد گرفت افزود: تامین هزینه دانشگاه و تامین هزینه های رفت و برگشت این قهرمان ملی به رقابتهای ملی توسط سازمان بهزیستی و تربیت بدنی صورت میگیرد تا که شاهد رشد و ترقی روز افزون این ورزشکار باشیم.
تصاویر تکمیلی:

نسخه چاپی نسخه چاپی

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات