تاریخ خبر:شهریور ۲۱, ۱۳۹۵ شماره خبر:18311

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز
امکان توسعه در زمینه ورزش همگانی در بوستان‌های یاسوج وجود دارد

وی تأکید کرد: امکان توسعه در زمینه ورزش همگانی در بوستان‌های شهری یاسوج وجود دارد و توسعه ورزش همگانی می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز از یاسوج، محمدعلی جاوید صبح امروز در آستانه برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده و در جمع مدیران شهری یاسوج بیان داشت: اداره‌کل ورزش و جوانان اعلام کرده که یاسوج در بین چهار شهر اول مرکز استان در سطح کشور در زمینه پرداختن به ورزش همگانی است.

وی اظهار داشت: تلاش مدیریت شهری این است که با برنامه‌ریزی و تدابیر انجام شده این میزان افزایش یابد.

شهردار یاسوج گفت: با بهره‌برداری از بوستان‌های شهری عملاً زمینه برای حضور بیشتر شهروندان و انجام ورزش‌های همگانی فراهم می‌شود.

وی افزود: در بوستان‌های شهر یاسوج زیرساخت‌های ورزش همگانی برای مردان، زنان، نوجوانان و جوانان فراهم شده و این مهم به ارتقاء بهره‌وری شهروندان از ورزش کمک می‌کند، همچنین سیاست راهبردی شهرداری یاسوج سوق دادن جامعه به سمت ورزش و دوری از بی‌تحرکی است.

جاوید با بیان اینکه ورزش همگانی مکمل ورزش قهرمانی است، افزود: مهم‌ترین وظیفه و رسالت همگانی کردن ورزش در یاسوج است.

وی تأکید کرد: امکان توسعه در زمینه ورزش همگانی در بوستان‌های شهری یاسوج وجود دارد و توسعه ورزش همگانی می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر باشد.

شهردار یاسوج بیان کرد: همه شهروندان برای دستیابی به سلامت جسمی و روحی نیازهایی دارند که یکی از اصلی‌ترین آنها ورزش کردن است.

وی افزود: شهرداری یاسوج با فرهنگ‌سازی و ایجاد زیرساخت‌های مناسب تلاش دارد شهروندان را به سمت ورزش همگانی سوق دهد  تا در آینده جامعه خوب و سالمی داشته باشیم، همچنین همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده روز ۲۶ شهریور ماه جاری دریاسوج برگزار می‌شود.

جاوید ادامه داد: این همایش از میدان انقلاب شروع و به پارک ولایت ختم می‌شود که پیش‌بینی می‌شود ۸۰ هزار نفر در این همایش خانوادگی شرکت کنند.

وی افزود: همایش بزرگ پیاده‌روی خانواده به همت شهرداری یاسوج و همکاری هیأت ورزش همگانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار و از شبکه استانی دنا و سه سیما در برنامه صبح و نشاط به صورت مستقیم پخش می‌شود.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 


نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات