تاریخ خبر:آذر ۱۸, ۱۳۹۴ شماره خبر:12533

رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز:
المپیاد ورزشی در دانشگاه پیام‌ نور دهدشت برگزار شد

رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت گفت: المپیاد ورزشی در دانشگاه پیام‌ نور دهدشت برگزار شد.

علی آذری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز در دهدشت، اظهار داشت: شادابی، نشاط، افزایش مشارکت‌پذیری و تقویت هویت ملی و اسلامی دانشجویان از مولفه‌های طرح المپیاد ورزشی فرهنگی دانشگاه‌ها می‌باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت با اشاره به اینکه مرحله شهرستانی المپیاد ورزشی دانشجویی شهید هدایت‌الله طیب در دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد، اظهار داشت: این المپیاد ورزشی از ۲۸ آبان ماه شروع و در ۱۲ آذر ماه  با مشخص شدن نفرات برتر به پایان رسید.

آذری با بیان اینکه نفرات برتر برای مرحله استانی معرفی می‌شوند ، افزود: در این دوره از المپیاد ورزشی دانشجویی بیش از ۱۶۰ دانشجوی ورزشکار در قالب ۲۸ تیم در رشته گروهی به رقابت پرداختند.

رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت با بیان اینکه در این دوره از مسابقات ورزشکاران برادر و خواهرشرکت داشتند، گفت: این مسابقات در رشته‌های فوتسال، والیبال، هندبال، دومیدانی، بدمینتون، دارت و آمادگی جسمانی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در رشته فوتسال تیم دورتموند برادران و تیم شهید آخشیک خواهران مقام اول را کسب کردند، بیان کرد: در رشته والیبال تیم جوانان دهدشت برادران و تیم شهدای دانشجوی دهدشت خواهران و در رشته هندبال تیم شهدای پدخندق بانوان به مقام اول این مسابقات دست یافتند.

آذری با بیان اینکه در رشته دو ۱۰۰ متر سرعت برادران ۹ نفر شرکت کردند، تصریح کرد: در این رشته عقیل مکرم و محسن رستاخیز به ترتیب مقام اول و دوم را کسب نمودند.

وی با بیان اینکه در رشته دارت فاطمه کریمیان سوق و عاطفه ظریفی نژاد نفرات برتر این رشته شدند، افزود: در رشته بدمینتون مهری موسوی و فاطمه جفتا و در رشته آمادگی جسمانی بتول قاسمی، حلیمه بزرگپور و ماریا ودیعی نژاد به ترتیب به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

 

IMG-20151206-WA0013

IMG-20151206-WA0016

IMG-20151206-WA0013

IMG-20151206-WA0017


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٧(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢١(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢١(in)