تاریخ خبر:آذر ۱۵, ۱۳۹۴ شماره خبر:12440

نشست شورای برنامه‌ریزی ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد:
لزوم برنامه‌ریزی مطلوب جهت توسعه ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز؛ نشست شورای برنامه‌ریزی ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل، معاون توسعه، کارشناسان و اعضای این شورا در اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. جهانبخش ایزد‌پور در این نشست اظهار کرد: باید برنامه‌ریزی‌های دقیق، مطلوب و موثر جهت توسعه ورزش بانوان استان انجام و نظارت‌های…

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز؛ نشست شورای برنامه‌ریزی ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل، معاون توسعه، کارشناسان و اعضای این شورا در اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

جهانبخش ایزد‌پور در این نشست اظهار کرد: باید برنامه‌ریزی‌های دقیق، مطلوب و موثر جهت توسعه ورزش بانوان استان انجام و نظارت‌های کافی بر اجرای مطلوب آنها صورت گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش‌های این هیئت در برگزاری مسابقات، اعزام‌ها و کسب عناوین مختلف قهرمانی استانی و کشوری، گفت: هیئت ورزش بانوان استان در هشت ماهه اول سال با زحمات خود توانستند افتخارات زیادی در استان و کشور کسب کنند که این موضوع قابل توجه و تقدیر است.

وی با بیان اینکه از بانوان ورزشکار استان انتظار داریم با تلاش روزافزون خود بر افتخارات ورزشی استان بیفزایند، بر تشکیل شورای برنامه‌ریزی و توسعه ورزش بانوان در استان تأکید کرد.

ایزدپور به راه‌یابی بانوان استان به تیم ملی رول بال اسکیت اشاره کرد و افزود: حضور بانوان در تیم‌های جودو، فوتبال، فوتسال و رول‌بال اسکیت نشان‌دهنده استعداد، توانمندی و ظرفیت‌های بالای بانوان استان بوده و حمایت از این افراد یکی از موارد مهم و ضروری است که باید به آن توجه داشت.

وی شکوفایی پتانسیل‌های بالقوه بانوان ورزشکار را در رابطه و داشتن تعامل این هیئت با دستگاه‌های دولتی و غیردولتی عنوان کرد و گفت: داشتن تعامل با این دستگاه‌ها زمینه استفاده از توانمندی‌های بانوان ورزشکار استان را فراهم آورده و باعث توسعه و پیشرفت ورزش بانوان در همه دستگاه‌ها خواهد شد.

این مسئول با اشاره به برخی رشته‌های مدال‌آور در عرصه ورزش بانوان، اذعان کرد: با توجه به پتانسیل‌های بانوان در این رشته‌ها، برنامه‌ریزی و نظارت درست و صحیح می‌تواند عامل موثری در توسعه و شکوفایی ورزش بانوان در استان باشد.

وی ضمن اعلام حمایت از بانوان ملی‌پوش استان، بر نظارت بیشتر بر نحوه تشکیل و برگزاری مسابقات بانوان با رعایت حفظ شئونات اسلامی تاکید کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان اینکه باید در برگزاری کلاس‌های آموزشی و مربیگری نیز حجاب اسلامی به خوبی رعایت شود، خاطرنشان کرد: بانوان کهگیلویه و بویراحمد باید با حفظ خود در مسابقات مختلف حجاب استان را به دیگر کشورها معرفی کرده و با کسب عناوین قهرمانی در همه رشته‌های ورزشی به همه بگویند با حجاب داشتن نیز می‌توان قهرمان بود.

ایزدپور در پایان برگزاری مسابقات شهرستانی و استانی ویژه بانوان را از عوامل مهم در توسعه این ورزش و شناسایی استعدادهای بانوان ورزشکار دانست و تصریح کرد: برگزاری پایگاه‌های استعدادشناسی و معرفی ورزشکاران توانمند با همکاری آموزش و پرورش یکی دیگر از موارد موثر در توسعه ورزش بانوان است.

فارس


ارسال به دوستان ارسال به دوستان نسخه چاپی نسخه چاپی

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟

View Results

Loading ... Loading ...
یاسوج
١٧(°C)
وزش باد آرام
فشار ٢۴.٢١(in)
محدوده دید ۴.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۴.٢١(in)