تاریخ خبر:دی ۱۸, ۱۳۹۳ شماره خبر:403

تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام اولویت مسوولان استان

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰ درصد از اعتبارات استانی و دو درصد نفت و گاز امسال این استان جذب شد.پژمان نیک اقبال افزود: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات تملک دارایی و دو درصد نفت و گاز به پروژه های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.وی بیان کرد:…


معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰ درصد از اعتبارات استانی و دو درصد نفت و گاز امسال این استان جذب شد.پژمان نیک اقبال افزود: یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات تملک دارایی و دو درصد نفت و گاز به پروژه های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.وی بیان کرد: بیش از یک هزار و ۷۰۰ پروژه عمرانی در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجرا است.

نیک اقبال اظهار کرد: این پروژه ها در حوزه های مختلف شامل راه، انرژی، آب، عمران شهری و روستایی، بهداشت و درمان، ورزش، فضای آموزشی، گردشگری، فرهنگی و مذهبی در دست اجرا هستند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از این طرح ها مربوط به سال های گذشته است، عنوان کرد: این پروژه ها به طور میانگین حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

نیک اقبال با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این طرح ها رضایت بخش است، ابراز داشت: تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام از اولویت های مهم کاری مسوولان استانی و شهرستانی است.

منبع : عصر دنا

نسخه چاپی نسخه چاپی

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

  • توصیه ی اخلاقی و حقوقی

    نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا،نشر اکاذیب و تهمت و ... منتشر نمی شود

تبلیغات
تبلیغات

گزارش تصویری

تبلیغات

تبلیغات