تاریخ : سه شنبه, 21 بهمن , 1399 27 جماد ثاني 1442 Tuesday, 9 February , 2021
0

چرانیروی انسانی منتسب به اداره ی شهرستان را به مرکز استان انتقال دادید؟/جوابیه پهناور

  • کد خبر : 18207
  • 07 سپتامبر 2016 - 13:13
چرانیروی انسانی منتسب به اداره ی شهرستان را به مرکز استان انتقال دادید؟/جوابیه پهناور

فرمودند که به دلیل کمبودنیروی انسانی مسئولیت را برای ایشان نگه داشتم حال که خودپرواضح به این موضوع مقر و معترف هستید بر ابهام سوال زیر پرتوافکنی کنید؛

چرانیروی انسانی منتسب به اداره ی شهرستان با چارت رسمی و مصوب سازمانی را به مرکز استان انتقال دادید؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دنانیوز، پس از عزل یوسف پهناور از ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کهگیلویه، شایعه اینکه عزل پهناور به انتقادات اخیر وی نسبت به صابر مظاهری مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارتباط داشت، منتشر شد.

ولی صابر مظاهری این موضوع را رد کرد و بیان داشت که این موضوع ارتباطی به انتقادات اخیر وی ندارد و به دلیل کمبود نیروی انسانی، پهناور را در این مسئولیت نگه داشتیم.( متن کامل سخنان صابر مظاهری را اینجا مطالعه کنید.)

پس از این سخنان، یوسف پهناور جوابیه ای را در رد سخنان مظاهری منتشر کردند.

متن کامل جوابیه:

باسلام واحترام
نیک می دانیم که از نگاه اندیشمندان مدیریت، تغییر در سکان رهبری یک سازمان ولو با بازخورد و نتیجه ی بد لازم وضروری است، تا با اعمال این فرایند افراد دیگر فرصت عملیاتی کردن ایده های خود را پیدا کنند.

خوب می دانیم مدیریت در نظام اداری کشور عزیزمان ایران با مدیریت در سایر کشورها متفاوت و خون بهای هزاران شهید و جانباز و ایثارگر بوده و به اعتقاد حقیر طرد مسئولیت ملازم باتبریک و تهنیت هست چون در روز حساب از محاسبه مبرا می شویم.

بنده همواره اعتقاد و احترام به اصل سلسله مراتب اداری را به عنوان یک اصل نهادینه شده پذیرفته و قبول دارم و تقابل با مافوق را به هیچ وجه قبول ندارم‌ و معتقدم صندلی اداره کار محصول وراثتی بنده نبوده که بخواهم خود را مالک آن بدانم. اما صرفا به جهت تنویر افکارعمومی در فضای مجازی و با نهایت احترام به مدیرکل محترم متبوع، خاطرتان را معطوف به گوشه ای از ناگفته های ذیل می دارم:
مدیرکل محترم
۱.فرمودند که به دلیل کمبود نیروی انسانی مسئولیت را برای ایشان نگه داشتم حال که خود پر واضح به این موضوع مقر و معترف هستید بر ابهام سوال زیر پرتوافکنی کنید. چرانیروی انسانی منتسب به اداره ی شهرستان با چارت رسمی و مصوب سازمانی را به مرکز استان انتقال دادید؟

درمدیریت گفتمانی تحت عنوان تئوری ناهمسان شناختی مطرح است که مبین تعارض بین نگرش و رفتار یک مدیراست. من و شما بکوشیم چنین خصوصیتی را از خود دورکنیم.

۲.اشاره داشته اند که با سیاست های دولت در حوزه اشتغال مخالف است:

اولا: حضرتعالی کارمند صاحب ابلاغ در حوزه اشتغال را منتقل نمودید.

ثانیا: به فرض محال تلقی صحت گفته ی شما، بفرمایید بعد از گذشت حدود ۳ سال از تکیه برصندلی مدیدیت استان چند بار در جلسات کارگروه اشتغال چهار شهرستان کهگیلویه – بهمئی – چرام و لنده به رغم دعوت قبلی حضور یافتید؟ آیا رنگ صندلی های فرمانداری را به خود دیده اید؟ اگر نمونه ای یافتید پیشنهاد می کنم به اطلاع مردم شریف شهرستانهای موصوف رسانده شود‌.

ثالثا: کدام قوه عاقله و فاهمه صحه گذاری می کند فرزند یک شهرستان مخالف ایجاد شغل برای همشهریان خودباشد؟

رابعا: اگر بنده مخالف سیاست های اشتغال که در راستای منویات مقام معظم رهبری است هستم، تقدیرنامه های صادره به امضای مبارک حضرتعالی گواه و مبین انتقال چه مفاهیمی به مخاطب است؟ و اصولا چه آلارمی به انسانی می دهد که وجه تمایز و تفاوتش با حیوان (باعرض معذرت) قوه ی فهم وعقل اوست؟

۳. ازشرایط قاتونی مدیریت قلم راندید: اگریک نیروی رسمی سازمانی فاقد شرایط قانونی لازم جهت تصدی مسئولیت هست چه عاملی باعث ایجاد انگیزش جنابعالی درنقض قوانین کما فی السابق حاکم برسازمان گردید؟ ناگفته پیداست که قانون شکن نمی تواند مدافع قانون باشد.

۴.بر همگام نبودن حقیر با دولت قلم دواندید:

اولا: مگر شما مدیر انتصابی دولت قبل نبودید که اینچنین سنگ دولت را برسینه ی خود می زنید؟ از ارتقای آسانسوریتان با تکنولوژی روز یک نماینده و بدون طی پله های پلکان ترقی مدیریت و توجه به شایسته سالاری می گذریم چون اگر نگذریم آب را درهاون کوبیدیم. اگرچه رابطه ی حضرتعالی با نماینده منظور شکرآب شده و اخیرا درحضور حقیر بیان داشتید که فلان نماینده به من وابسته و محتاج هست نه من به ایشان.

ثانیا: از عدم همراهی بادولت زبان گشودید، چرا در زمان حضور دکتر منصوری معاون محترم وزیرمتبوع درهفته دولت، طی تماس تلفنی به قبل از جلسه شورای‌ اداری بیان داشتید درسته که معاون وزیره اما نماینده دولته و براش هزینه نکن چون هفته دولت به ما ربطی نداره؟
این همراهی هست یا عدم همراهی؟

ایمان دارم چهره تزویرهویدا می شود.

شادی همراه همیشگی شما

یوسف پهناور

انتهای پیام/

لینک کوتاه : http://denanews.ir/?p=18207

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.